Facebook'da sizi kimin sildiğini öğrenin!

Facebook'ta 100'lerce arkadaşınız var ve sizi kimin sildiğini anlayamıyor musunuz? İşte kesin çözüm!

  • Zeynel A. Öztürk

Bir zamanların "MSN'de beni kim engellemiş?" şeklindeki sorusu, bu günlerde "Facebook'da beni kim silmiş?"e dönüşmüş durumda. Size tanıtacağımız eklentinin geriye dönük çalışmadığını hemen belirtelim. Ancak eklentiyi yükledikten sonraki zamanlarda sizi silenleri veya hesabını kapatanları görebiliyorsunuz. Araç, aynı zamanda gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini de listeliyor ve kabul edilmediğinde sizi bilgilendiriyor.

Unfriend Finder adındaki "user script", Chrome, Firefox, Safari, IE ve Opera'da çalışıyor. Chrome'da sadece bir eklenti yüklemeniz yeterli oluyor, Firefox'da ise öncelikle Greasemonkey'i yüklemelisiniz.

Herhangi bir arkadaşınız sizi sildiğinde, bunu bir Facebook uyarısı olarak alıyorsunuz (uyarıyı dilerseniz kapatabilirsiniz).

Yükleyin: Unfriend Finder (Firefox, Chrome, Opera, IE, Safari)

Bu eklenti ile sizi silenler sır olmaktan çıkıyor

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Süperr!!! =)

teşekkürler yararlı

ee ben zaman tüneline geçtim silinenler diye bişeyi nerden bulacam.?

guvenli mi peki bu?

Silen silsin takmiyorum yakinda kendi kendimi silicem zaten. Gunde 1 kere biri mesaj atmis mi diye 1 dk girip cikiyorum o kadar. Iyice karma karisik birsey oldu kimin ne nasil nerede paylastigi belli degil bir suru reklam kedi videosu sacma sacma sarki videolari derken baydi iyice....

harika eklenti CHİP teşekkürler !..

gerçekten işe yarıyormuş kurar kurmaz iki kişi sildi. Bildirimle bildirildi. Zaman tüneli kullansan da farketmez ana sayfada sık kullanılanlarda zaten butonu.

Hayatımda Facebook ve Tweeter kadar kullanışlılığı barbat başka birşey görmedim!

SİLen zaten istemiyorki silmiş. bi de arkasına mı düşelim neden beni sildin diye. boyle şeyler cokta gerekli degil gibime geliyor.

Harika bir eklenti süper hep çok fazla ekleme attığım için banlanıyordum artık burada kontrol altıunda tutabilirim. Eğer biri 2-3 gün içerisinde kabul etmezse hemen ekleme talebini geri çekebilirim.
Ayrıca eklentiyi bugün kursanızda 10 gün önce eklediğiniz ve hala kabul etmeyen biriyse bu ekleme talebinizi gösteriyor. Süperr

benim facem silindi profilime erişemiyom

bu programı iphone 4 e indirebilirmiyim? nasıl* teşekkürler

Sen de yorum yaz