Facebook'dan mesajlarda yenilik

Facebook, yaptığı yenilikleri resmi olarak duyurdu! İşte o yenilikler ve ne zaman gelecekleri...

Facebook'dan mesajlarda yenilik

Facebook, mesaj merkezinde yaptığı güncellemeyi bugün resmen duyurdu. Yenilik, sosyal ağın mesaj arayüzünde sıkça karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Facebook'un yaptığı yenilik, yeni özellikler eklemekten çok görsel güncellemeler sunuyor. Konuşmalar artık diğer mesajlarla yan yana gösteriliyor. Bu sayede bir mesaj dizisinden diğerine sayfayı terketmeden geçiş yapmak mümkün oluyor. Facebook, yeniliği şu sözlerle açıklıyor: "mesajlarınızı çoklu fotoğraf ve yüz ifadeleri ile hayata döndürebilirsiniz." Yenilikler arasında klavye kısayolları ve mesajlar görünümünde gönderenin adını arayabilme de bulunuyor. Alt+Q klavye kısayolunu kullanarak kısayol listesine erişmeniz mümkün.

Facebook, yenilik hakkında çok fazla bilgi vermiyor. Ancak yeniliklere çok yakın bir zamanda, muhtemelen bugün erişebileceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Zaman tünelinden çıkmanın yolu yok mu

@23 Ağu 2012 17:44 hadii ama şaka mı bu ?

@23 Ağu 2012 17:44 Yok. :) (Sadece "Yok" demek için cümleyi uzattım. Yoksa yorum yapamıyorum. :) )

@23 Ağu 2012 19:46 Bilmiyor olabilir. Herkes biliyor diye bir şey yok.

Zaman tünelinden çıkmanın yolu yok mu cevap:ie9dan ie6ya geçtiğinde tüm yenilikleri tarayıcın destekliyor mu? sorusuna benzedi bu.

Başlıktaki büyük kelimesi abartılı olmuş facebook için küçük insanlık için yine sıkıntılı bir adım. Her zaman yine eskisini istiyorum diye forumlar dolup taşabilir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir