Facebook Home bize ne sunuyor?

Facebook Home'la henüz tanışmadıysanız, ne olduğu hakkında kafanız karışıksa, bu yazı sizin için!

Uygulama çalıştırıcısı ve fazlası...

Uygulama çalıştırıcısı ve fazlası...

Uygulama çalıştırıcısı: Profil resminizi ilgili alana doğru sürüklediğinizde yukarıda durum güncellemesi, fotoğraf veya konum bildirimi yapmanıza izin veren düğmeleri görüyorsunuz. Uygulama listesi ekranlarınızı 5 sayfaya kadar çoğaltmanız mümkün. Bu sayfalarda uygulamaların karışık bir sırayla çıkması kafanızı karıştırabiliyor. En soldaki ekran, uygulamalarınızı alfabetik olarak kaydırmanıza izin veriyor.

Chat heads: Yeni bir Facebook sohbet mesajı aldığınızda, hangi uygulamada olursanız olun, arkadaşınızın profil fotoğrafı ekranda beliriyor. Bu belki de Home'un en heyecan verici işlevlerinden bir tanesi. Aynı işlev, güncellenen Facebook Messenger'da da bulunuyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Herhalde facebook, insanları telefonu sadece facebook için kullandığını zannediyor. Herhalde iki yıldızla cevabını almıştır.

galaxy s3 gibi muhteşem bi cihazda bile takılması insanı gerçekten soğutuyor!!daha çoook geliştirilmesi lazım ama çok!

@03 May 2013 17:09 Geliştirilmesin zaten. İnsanların tüm hayatını facebook zannedenlerin geliştirdiği uygulamalar zaten insanı kısıtlayıcı olacaktır.

Tam bir hayal kırıkılığı...

S3 Miniye daha gelmedeki kullanalım yorumlayalım ? Gerci kullananların yorumlarına bakılırsa, pek de iç açıcı degil O_o

yükledikten 15 dk sonra kaldırdım..2 yıldız çok bile.

- yıldız olsa verecektim. O derece kotu. Sanki 7 / 24 facebook basindayiz hadi onu gectim benim uygulanalarima ulasmama engel oluyor. Ustune bide paylasilan fotolari gösteriyor. Cok sacma.

Bendee yukledim s3e ama sevmedim. Kullanmiyorum sonucolrak gereksiz bi arac

boyle sacma bi sey yok widgetler calışmıyor, arama yapmaya bile caışmak zor telefon sanki sadece facebook olarak calışıyor saat bile gozukmuyor acıkcası 2 yıldız bile çok fazla

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Uygulama çalıştırıcısı ve fazlası...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir