Facebook Home'un APK dosyası internete sızdı!

Facebook Home 12 Nisan'da yayınlanacak ama onu bugünden deneyebilirsiniz! İndirin!

Facebook Home'un APK dosyası internete sızdı!

Facebook'un "yeni Facebook" olarak tanımladığı yeni Android giriş ekranı Facebook Home, 12 Nisan'da belirli cepler için kullanıma sunulacak. Ancak beklemek istemiyorsanız, yeni sızan bir beta sürümünü şimdiden deneyebilirsiniz.

MoDaCo.com'un yayınladığı beta sürüm APK doyası, şaşırtıcı bir biçimde birçok cepte çalışıyor. Hatırlayacağınız gibi Facebook, başlangıç olarak sadece birkaç Android'li cebin ismini sıralamış ve Home'un diğer ceplere daha sonra geleceğini söylemişti. Bununla birlikte Home'un bu sürümünü çalıştırabilmek için cihazınızın en az 1280x768 çözünürlüğüne sahip olması gerekiyor.

Beta sürüm, final sürümdeki özelliklerin bazılarını üzerinde barındırmıyor. Örneğin Chat Heads çalışmıyor ve bazı hatalara rastlamanız da mümkün. Verilen bilgiye göre Home'u cihazınızda deneyebilmeniz için öncelikle Facebook uygulamasını kaldırmanız gerekiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

12 nisana kadar bekleyebilirim sanırım :))

Launcher olarak çalışıyor ama Facebook'a bağlanırken bir hata oluştu diyor ve bağlanmıyor. Linkteki apklarla denedim herşey eksiksiz. telefon Galaxy Note I

@09 Nis 2013 14:33 aynen dogru soyluyor baglantı yapılamıyor. boşuna ugrasmayın derım. beklemekte fayda var

Hahahahahahaha :D

12 nisana ne kaldı ki bekleriz sorun değil

you need an Android device with a maximum resolution of 1280x768 --burdan en az 1280x768 mi çıkıyor düzeltin bilgiyi allah aşkına ya.. arkadaşlar maximum 1280x768 çözünürlüğü olan cihazlarda çalışıyor..

Kesinlikle beklemek lazım. Yükleme işlemi sıkıntılı

Zaten facebook uygulamasi cok yavasti ve kullnamiyordum iyi oldu bu

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir