Facebook Home zinciri kırdı!

Facebook Home, sıkışıp kaldığı yerden kurtuldu; üç yeni cep canavarına daha ulaştı!

  • Ender Duman
Facebook Home zinciri kırdı!

Geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulan yeni Facebook uygulaması Home, farklı kullanıcılardan farklı yorumlar almıştı: Uygulamayı deneyenlerin bir kısmı telefonu kullanılmaz hale getirdiğini iddia ederken bir kısmı tam da aradıkları uygulama olduğunu belirtmişti.

Kullanıma sunulduğu günlerde sadece HTC First modelini destekleyen uygulamanın kullanılabildiği telefon modellerine yenileri eklendi: Artık HTC One, Samsung Galaxy S4 ve Sony Xperia XL kullanıcıları da Facebook Home uygulamasını kullanabilecek. Aslında Facebook bu konuda resmi bir açıklama yapmış değil. Ama telefonlarındaki Facebook uygulamasını güncelleyen kullanıcılar, isterlerse Home'u yükleyip çalıştırabiliyor.

Facebook'un, çok yatırım yaptığı uygulamanın desteklediği telefon sayısını bu kadar sessiz sedasız bir şekilde arttırmış olması ilginç. Facebook uygulamasının Google Play Store sayfasında da konuyla ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak şurası kesin ki, yukarıda bahsi geçen telefonlardan birine sahipseniz siz de Facebook Home kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

gereksiz, telefonu yoran, sıkıcı, kilit ekranına koysan olmayan, ana ekran yapsan can sıkan... facebook u telefonun merkezi haline getirmeye yönelik, ticari bir uygulama daha işte... yükledim denedim, uymadı... =))) geç bunları facebook geeeçç...

Vay canına! Bi milyon Android cihazdan 3 tanesini da destekliyormus! Zincirini kırmış gerçekten bu Facebook ya. bi de launcher olcak. Yürü git Facebook ya windows phone özentisi

@13 May 2013 16:29 birçok telefonu destekliyor sadece bu üçü yeni çıktığından destek yoktu artık var.

Facebook home u makedonyadan galaxy s2 jelly bean ile kullaniyorum apk dosyası yeterli

Facebook home u makedonyadan galaxy s2 jelly bean ile kullaniyorum apk dosyası yeterli

Facebook Home'dan nefret ediyorum.

Nasıl bu kadar az telefon destekleniyor anlamış değilim. Ben one x e direk marketten indirip kurdum yanlız hiç beğenmedim. Bence aşırı gereksiz bişey.

experia z aldım suya daldırdım gitti garantiye yolladım kabuletmedi sen bunu sabaha kadar suda tutmusundedi

@13 May 2013 21:00 Tam yerine yazmışsın kardeş feyzbuk homla nasıl bir bağlantı kurdun biz dünyalılar anlayamadık ama senin mutlaka bir bildiğin vardır.

uygulamayı yükle üstüne para deseler kılımı kıpırdatmam

Xperia XL diye bi telefon yok Xperia ZL çok 3. sınıf bi sitesiniz hiçbişeyden haberiniz yok

Face Home kesinlikle uzak durulması şart olan, ender uygulamalardan.....

Sen de yorum yaz