Facebook Messenger ve Instagram, Tizen'de!

Samsung'un kendi mobil işletim sistemi için çok önemli bir adım daha atıldı!

Facebook Messenger ve Instagram, Tizen'de!

Geçtiğimiz ay, Samsung'un Tizen'li Z1 modeli için resmi Facebook Messenger ve Instagram uygulamalarının son test aşamasında oldukları ve yakın zamanda yayınlanacakları söylenmişti. Bugün ise bekleyiş sona eriyor. Eğer Samsung'un Tizen ile çalışan akıllı telefonuna sahipseniz, her iki uygulamanın da resmi sürümlerini Tizen Store aracılığı ile Z1'inize indirebilirsiniz.

Tizen Store'da Messenger'ın Sürüm 27.0.0'ı mevcut durumda ve 25.47 MB boyutuna sahip. Uygulamanın çalışması için Facebook Services gerekli ve bu da fazladan 29 MB indirme daha anlamına geliyor. Instagram Sürüm 7.0.0 da Tizen Store üzerinden indirilebilmekte ve boyutu 9.39 MB.

Uygulamaların, bekleyenler tarafından mutlulukla karşılanacağı kesin. Her ne kadar bu gelişim küçük bir şey olsa da, Tizen'in uygulama listesi için oldukça önemli bir yenilik...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

windows phoneye instagram daha gelemedi, beta. Farka bak.

@16 Temmuz 2015 00:11 Para konuşur :D

Vay be, dudak ucuklatan bir yenilik, google tovbe bir daha uyuyamaz hele apple'i hic sorma.

@16 Temmuz 2015 00:32 iyide düşün daha microsoft da instagramın orjinal uygulaması yayınlanmadı bile.. Adamlar çalışıyor belliki.

ya bu tizen de nokia'nın symbian'ı gibi olacak. almanızı önermem, ölecek bir işletim sistemi.

Samsung Nokia nin kader arkadasi olmaya kararli HTC zaten batiyor sony naptigini bilmiyor Cinliler piyasayi ele gecirecek yakinda

Adamlar Çalışıyor demekki

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir