Facebook Messenger'a görüntülü görüşme işlevi

Facebook, eksik kalan ender işlevlerinden birini daha tamamladı! İşte sosyal ağın son bombası...

Facebook Messenger'a görüntülü görüşme işlevi!

Şu sıralar Facebook Messenger üzerindeki çalışmalarını yoğunlaştıran Facebook, sohbet uygulamasına görüntülü görüşme özelliğini de ekledi.

Tüm platformlardaki Messenger kullanıcılarına sunulan güncelleme, hangi telefonu kullanırsanız kullanın, Messenger'a sahip olan herkese görüntülü görüşme işlevini getiriyor. Messenger uygulamanız güncel ise, kişilerinize videolu çağrı yapmanıza izin veren düğmeyi sağ üstte görebileceksiniz. İşlevi kullanabilmeniz için karşı tarafın da Messenger'ın en son sürümünü kullanması gerekiyor.

Facebook'un Messenger'ı bir platform haline dönüştürerek, onu cihazınızda en çok kullandığınız uygulama haline getirme çabaları devam ediyor. Bakalım firmanın bu çalışmaları, sesli ve görüntülü görüşmelerde güçlü bir uygulama olan Skype'ı zorlayabilecek mi.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hiç bir işe yaramayan bir uygulama..insanlara zorla dayattılar ve en büyük küstahlıkta buydu

skype microsoft bitiriyor zaten kaliteyi artıracam diye bağlantı kopmaları sonra konfrerans sırasında ki görüntü desteğini önçe üçretsiz sonra ise sadece windows ile sınırlaması eskiden linux'te ve androidte bile çalışıyordu

Allah bilir o kadar mblik uygulamanın içinde ne tur bir casus yazilimvar neleri depoluyor kimbilir

Aman eksik kalsın...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir