Facebook, Messenger'ı yeniliyor!

Facebook Messenger, tarihinin en büyük değişimlerinden birine hazırlanıyor!

  • Cenk Atlı
Facebook, Messenger'ı yeniliyor!

Facebook'un en popüler uygulamalarından Messenger, aynı zamanda dünyadaki bütün mesajlaşma platformları arasında da en popüler olanlardan biri. 900 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Messenger'daki en yeni değişiklikler öyle görünüyor ki bu kullanıcıların büyük bir kısmı için sürpriz olacak nitelikte.

Zira şimdiye kadar Messenger'ı açtığınızda bütün sohbetler en yeni mesaj üstte olacak biçimde yukarıdan aşağıya doğru listelenmiş halde karşımıza çıkıyordu. Ama bu durum yakında değişiyor. Facebook yeni bir blog gönderisinde yaptığı açıklamada, Messenger uygulamasında bir Favoriler bölümü oluşturacağını duyurdu. Bu bölümün en sık mesajlaştığınız kişilerle olan sohbetlere ulaşmanız için hızlı bir seçenek sunacağı belirtiliyor.

"Mesajlaşma" savaşının galibi kim?

Diğer bir yenilik ise doğum gününü kutlayan kullanıcıların Messenger akışında görülecek olması ve böylece onlara mesaj göndermek isteyenlerin bunu daha kolay yapabilmesi.

"Active Now" adı verilen başka bir bölümle de o esnada çevrimiçi olan kullanıcıların listelenmesi ve bunun yanında Facebook'un Messenger'a bazı yeni chatbot'lar getirmesi de gündemdeki diğer değişiklikler olarak göze çarpıyor.

Facebook'un bütün bu özellikleri sunacağı Messenger güncellemesinin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

gelmiş geçmiş en gereksiz uygulama

Merhaba ben facebok a baglanamiyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost