Facebook, "Satın al" düğmesini test ediyor!

Facebook, sosyal ağda dolaşırken işinizi kolaylaştıracak yeni bir düğmeyi test etmeye başladı!

Facebook, "Satın al" düğmesini test ediyor!

Amazon'un bir süre önce Twitter'daki takipçilerine sunduğu "Şimdi Satın Al" düğmesi, görünüşe bakılırsa Facebook'un web sitesinde de boy göstermek üzere.

Facebook, yaptığı açıklamada firmaların satışlarını Haber Kaynağı ve kendi Facebook sayfaları üzerinden artırmalarına izin verecek "Satın Al" düğmesini test ettiğini söyledi. Sosyal devin bir blog gönderisinde yaptığı duyuruya göre bu işlev, masaüstünde ve cep telefonlarında reklamlarda ve Sayfa gönderilerinde, Facebook'u terk etmeden ürünleri direkt olarak satın almaya izin verecek.

Satın Al düğmesi, ABD'de şu an küçük ve orta boyutlu şirketlerle test ediliyor. Facebook, gizlilik konusunda endişe duyanların da gönlüne su serpecek bir açıklama yaparak, işlevi gizliliği önde tutarak geliştirdiklerini, ödeme deneyimini güvenli kılmak için gereken adımları attıklarını, kredi kartı bilgilerinin reklamcılarla paylaşılmadığını söyledi.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Facebook'un ilk hali çok daha sade ve güzeldi. Kullanımı daha kolaydı. Şimdi herşeyi online pazarlama aracına haline getirdiler. Sosyal iletişim falan hikaye oldu. En iyisi sosyal ağlardan uzak durmak...

facebook reklamlarında galaxy s5 200 TL bunu aldırtmak için zahmet etmeyin

@20 Tem 2014 21:29 sen uçmuşsun kardeş

Kapatin kurtulun derim.nedeni su 20 yillik tanidiginiz insanlarla futbol siyaset falan filan kötü oluyorsunuz .kapattim kurtuldum onun bunun koydugu yemekleri gormek istemiyorum .biz boyle herseyimizi gosteren degildik .yiyen var yemiyen var ayip

onu bunu boşversinlerde şu facebooka kapak fotosunun gizlilik ayarını değişirebilmeyi getirsinler birde artık facebooka 2 saatlik videolar ekleyebilelim filim sayfası açar filim atarız beleşten herkesde izler:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir