Facebook'ta MP3 paylaşımı

DoubleTwist adlı uygulama ile kullanıcılar, bilgisayarlar arasında ses, video ve resim aktarabiliyor

3. Adım: Şarkı paylaşımı

3. Adım: Şarkı paylaşımı
Paylaşım: DoubleTwist ile Facebook'ta dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Uygulama profilinize eklendikten sonra istediğiniz sayıda müzik ya da video dosyasını (10 MB'a kadar) seçin ve Facebook uygulaması sayesinde karşıya yükleyin. Uygulama gerektiğinde dosyaları dönüştürüyor (eğer masaüstü uygulaması zaten dönüştürmediyse) ve böylece arkadaşlarınıza kolayca yollayabiliyorsunuz.

Dosyanın karşı tarafa ulaşması için gerek sizin gerekse dosya alışverişi yaptığınız arkadaşlarınızın bilgisayarlarında programın kurulu olması gerekiyor. Bu kısmen pazarlama stratejisi, kısmen de işinizi kolaylaştırmaya yönelik, çünkü paylaşımı bir adım ileri götürüyor. Facebook uygulamasını kurduktan sonra masaüstünde DoubleTwist'i kullanarak, Facebook arkadaşlarınızla ya da e-posta adresi olan herhangi biriyle resim, ses veya video paylaşabilirsiniz.

Facebook uygulaması olan Twist Me'yi değil de doğrudan masaüstü yazılımını kullanırsanız da müzik aktarımı yapabilirsiniz. Ama bunun için iTunes kullanıcısı olmanız şart. Bunun için »Share« sekmesinden »My iTunes«'u seçin ve iTunes koleksiyonunuzdan herhangi bir şarkıyı seçin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu programı bir hacker hazırlamamışmıydı?

evet bende öle bilyom ama denedim yükleme yarıda kalıyoor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir