Facebook'ta zoraki değişim

Nereye kadar kaçarsanız kaçın, Facebook'un bu özelliği sizi mutlaka yakalayacak!

Facebook'ta zoraki değişim

Facebook'un tartışmalara neden olan "Zaman Tüneli" sisteminden artık kaçış yok. Kullanıcılara 7 gün süre tanıyan sosyal ağ devi Facebook, bu sürecin sonunda kullanıcıların "zorunlu olarak" yeni Facebook arabirimini kullanacağını duyurdu.

Bugüne kadar Facebook'ta Zaman Tüneli'ne geçmeyen kullanıcılar, bir şekilde eski profil sayfalarını kullanabiliyor ve isteğe bağlı şekilde Facebook'un yeni arabirimini tercih edebiliyorlardı. Ancak Facebook'tan yapılan bu açıklamaya bakıldığında, artık Zaman Tüneli'nin zorunlu bir hale geleceğini ve tüm Facebook kullanıcılarının bu sisteme geçeceğini anlayabilmek mümkün.

Facebook'u adeta kullanıcının CV'si haline getiren Zaman Tüneli, Facebook hesabının açıldığı günden bugüne gün gün kullanıcının kayıtlarına kolay bir şekilde ulaşılabilmesini sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

hiç sevmiyorum bu zaman tünelini eski profilimi geri istiyorum :( bıktım bu faceden kapatmayı düsünüyorum ztn :(

Hadi bir yapsın bırakırım. Şakam yok.

Site onların istediklerini yaparlar...

Bu demek oluyorki facebook hesabımı donduracağım 6 aydan fazla bir süre kalıcı olursada sileceğim :)

Sildim kurtuldum tavsiye ederim:)

ben hiç geçmedim zaman tüneline ancak zorunlu olarak yaparlarsa yapınlar. Zaten beni facebook da tutan 2 şey var biri cityville diğeri farmville. Oyunlar bitince facebook u kapatmayı düşünüyorum. Sonrası ise twitter kullanmayı düşünüyorum. Bence operatörler twitter i ücretiz yapmalı :)

Zaman tünelini kesinlikle istemiyorum.

berbat bişi. lanet olsun böle işe

o kadar söylüyoruz ama facebook bizi takmıyor zaman tünelini isteğe bağlı yapın isteyen geçer istemeyen geçmez niye zorla dayatıyorsunuz ? meraktan dolayı zaman tüneline geçiş yapan arkadaşım pişman oldu eski profiline geri dönüş yapmak istiyor ama nafile sinirlendi ve hesabını kapattı kimiside eski profiline tekrar dönmek için bilmeden zararlı yazılımları yüklüyor sonrası malum işte bunlar hep facebook un zorla dayatması yüzünden oluyor google+ umarım çok hızlı gelişir ve bir an önce dayatmacı facebook tan bizi kurtarır

haberi gorunce dun kapattim. Iki hafta sonra tamamen silinecek. Google+ seni bekliyoruz!!!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play