Facebook'tan 7 Mart sürprizi!

Facebook, sadece birkaç gün sonra büyük bir yenilik daha yapacak! Peki ama nedir bu yenilik?

  • Zeynel A. Öztürk
Facebook, bu Perşembe yeni bir şey tanıtacak!

Facebook, 7 Mart'ta Kaliforniya'daki merkezinde düzenleyeceği etkinlikte yeni bir özellik tanıtmaya hazırlanıyor. Medyaya gönderilen davetiyeler, yeniliğin hangi konuda olacağını da söylüyor: "Gelin ve haber kaynağının yeni halini görün."

Facebook, bir önceki etkinliğinde kişileri, fotoğrafları ve ilgi alanlarını çeşitli sorular sorarak bulmaya yarayan Graph Search'ü tanıtmıştı. Graph Search, yeni bir Facebook telefonu bekleyenler için hayal kırıklığı yaratmıştı. Graph Search'ün ilk aşamada Türkçeyi desteklememesi de çoğumuzu ondan uzak bırakmıştı. Haber kaynağında yapılacak yeniliğin çok büyük bir yenilik olmayacağı düşünülse de, Graph Search'ten daha heyecan vereceği olduğuna inanılıyor.

Haber kaynağındaki yeniliğin sadece arayüz anlamında değil, reklamların gösterilmesi gibi çalışma mantığında da değişiklikler sunması mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu ne arkadaş sanki mobil telefon tanıtacak..altı üstü bi sosyal ağın var arada tasarımını değiştiriyon...sanki Yeni bir telefon üretmiş gibi etkinlik düzenleyip davetiye yolluyor...görmemişin sitesi olmuş adını facebook koymuş...ben ne ara girdiğimi hatırlamıom...ne kadar sıkılmışsam artıkın..turkiyede bir internet sitesi düşününki tasarımını değiştirecem diye etkinlik düzenlesin ..bize ters işler bunlar yap görelim beğenirsek güzel olmuş deriz bizde böyle...yoksa çok etkin bir şekilde eleştiririz böyle işte :)

Adam 1 milyar kişiyi rehin almış sen ne çalıyon orda birader:))

Sen de yorum yaz