Facebook'u abartanlara özel ürün!

Gününüzün büyük kısmı Facebook'ta geçiyorsa, bu ilginç ürün çok hoşunuza gidecek...

Oyunlardan sonra sıra Facebook'ta
Facebook'a harcanan zaman çok kısalacak

Facebook, zaman içeriside beraberinde birçok yeniliği de getirdi. İlk olarak sadece kendini tanıtma ile başlayan sistem, günümüzde evai çeşit oyun oynamamıza da olanak tanıyor.

Hal böyle olunca, kullanımı sıklaşan Facebook üzerinde yapılan işlemler de çoğaldı. Bu işlemlerin çok fazla vakit aldığını fark eden bir firmaysa, "S.N.A.K" isimli yeni bir klavye üretti. Tamamen amaca yönelik üretilen S.N.A.K'da, Facebook iletişimimizi kolaylaştırmak için üretilmiş tam tamına 19 farklı kısa yol tuşu bulunuyor.

Facebook'a girmek başta olmak üzere; neredeye bütün online işlemlerimizi tek bir tuş ile yapmamızı sağlayan S.N.A.K sayesinde, Facebook üzerinde harcadığımız zaman bir hayli kısalacak gibi gözüküyor. Tek bir tuş ile; beğenme, fotoğraf yükleme gibi işlemleri dahi yapabilmemize olanak tanıyacak cihazı, beraberinde gelen yazılımıyla kullanmamız gerekiyor.

Özellikle bilgisayarlarının teknik detaylarına fazla para harcamayan ve bilgisayarlarını sadece sosyal amaçlı kullananların büyük ilgisini çekeceğe benziyor S.N.A.K. Fiyatıysa şimdilik 29.99 dolar olarak belirlendi.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

hemen 20 tane alayım....

demek gereksiz ürünler yapan sadece türkler değil :)

İlginç bi ürün.

Facebook'u bu kadar ilgi çekici yapan ne hala anlamış değilim, millet gerçekten delirmiş.

inanılmaz gereksiz bi ürün.

Facebook hastaları kapış kapış alır

Eğer 2 dolar falan olsaydı birisi (ben demem çünkü bu tür ürünleri hep gereksiz bulmuşumdur) derdi ki alayım yanımda bulunsun ama 30 dolar çok fazla, 19 tuştan başka özelliği yok. O parayla kendine yeni klavye alabilirsin.

ben alırım

facebook u pek sevmem.bu klavyede çok saçma geldi.brnonat ın dediği gibi eğer 30 dolarsa o giden paraya epeyce yazık olur.

Facebookzedeler için ideal

önclikle herkse mrhaba chip online,sitesini yaklaşık 2.5 yıldır, sürkli takip etmekteyim. az önce fark etim'ki bunu
Facebook'u abartanlara özel ürün
yazan tanıtımın içinde yanlış yazılmalar var.
gönümüzde envai çeşit olması gerekirdi. saygılarımla

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir