Facebook'un sırrı belli oldu!

Facebook'un günlerdir merakla beklenen, sır gibi sakladığı yeni özelliği sonunda ortaya çıktı...

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, sitenin kullanıcılara sunacağı yeni özellikten geçtiğimiz günlerde, üstü kapalı bir biçimde bahsetmişti. Zuckerberg, yeni özellik için "hayat kurtarabilecek kadar güçlü" yorumunda bulunmuştu. Ve sonunda bu özellik ortaya çıktı.

Facebook üzerinde, artık organ bağışına katıldığınızı ilan edebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, Zaman Tüneli'nde "Hayatımdaki önemli gelişme" kısmına girip, buradan da "Sağlık ve Sıhhat" başlığını seçmek. Bu başlık altında, çok yakında organlarınızı bağışladığınıza dair bir seçenek görebileceksiniz. Bu seçeneği seçtğinizde ise, yukarıdaki resimdekine benzer bir kutu, Zaman Tüneli'nize eklenecek.

Haber yayına hazırlanırken, bu özellik henüz Türkiye'deki Facebook kullanıcılarına ulaşmamıştı. Ne zaman ulaşacağı, ya da ulaşıp ulaşmayacağı hakkında bir yorum yapmaksa şu an için pek mümkün değil...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bena gelmiş özellik kullanmaya başladım :)

organ mafyası hortlayacak..

Zorla şu facebooku kapat diyorlar insana ya, yok zaman tüneli yok o yok bu yok şu...

ben bu zaman tünelinden çıkmak istiyorum bunlar kendilerini ne sanıyorlar ki benim yerime karar verebiliyorlar ister organlarımı bağışlarım ister başışlamam

Uyuduğunu ve kalktığını belirten bir özellik olmalı, insanların sürekli yaptığı aktiviteleri durumla değil belirli özelliklerle yapmaları gerekir bence. İnsanların daha çok bağlanması ve Facebook'u dibine kadar hayatlarına entegre edebilmeleri için..

Hakikaten Yaw ben diyorum işte: Merikalıların Donanımından,Yazılımından Ne olur.Anca Kötüye Hizmet Başka bişi değil.

Bizim insanlarımız bağışlamasa bile sırf hava yapmak için bunu eklerler :)

Ben buna sadece şunu derim. Sakın aleni organlarınızı bağışlamayın. Konum bilgileriniz zaten takip ediliyor. Organ lazım olan biri tarafından öldürülebilirsiniz haberiniz olsun.

Organ mafyalarına gün doğdu desenize. Hiç siyasilerimizin, sanatçıların, büyük iş adamlarının organ bağışladıklarını duydunuzmu?? Bu organ mafyasının içinde kesinlikle bazı cerrahlarda var. Kısaca işe yaramıyacak boş bir reklam..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir