Facebook'un uzun metrajlı sinema filmi

Facebook'un hikayesi sinema filmi mi oluyor? Tüm söylentiler ve ipuçları burada...

Facebook'ta açılan "Aaron Sorkin & The Facebook Movie" isimli grup, bir süredir devam eden Facebook filmi söylentilerinin gerçek olduğunun ilk sinyallerini veriyor. Üyelerini ünlü senarist Aaron Sorkin'in mesajıyla karşılayan grubun amacı, çekileceği iddia edilen Facebook filmi için görüş almak.

Mesaj şu cümlelerle başlıyor: "Hoş geldiniz, ben Aaron Sorkin. Facebook'ta benim adımla açılmış çok sayıda hesap bulunduğunu görüyorum. Ama şu an karşınızda duran gerçekten benim. Bunu nasıl ispatlayacağımı bilmiyorum, beni test etmekte serbestsiniz."

Sorkin imzalı mesajda Facebook'un kuruluş hikayesinin sinema filmi olacağı ve hikayeyi de kendisinin yazacağı söyleniyor. Hatta bunun için imzaların atıldığı bile satırlar arasında yer alıyor.

Aaron Sorkin kimdir?

Mesajda okuyanları tebessüm ettiren en komik cümleler ise şunlar: "Bu grubu ben açtım diyemem; benim için araştırmacım Ian Reichbach açtı. Zaten benim internet bilgim, büyük annemin bilgisinden bile daha az. Ne yazık ki büyük annem 33 yıl önce öldü..."

Facebook'tan henüz resmi bir açıklama gelmese de, grubun gerçek olduğu ve yakın zamanda bir Facebook filmi ile karşılaşacağımız ihtimali oldukça yüksek.

Aaron Sorkin, A Few Good Men, The American President, Malice, Charlie Wilson's War gibi çok sayıda filmin hikayesini yazan kişi ve sinema dünyasında büyük saygı görüyor.

hollywoodreporter.com'un haberine göre Facebook filminin prodüktörü ise Columbia adına Scott Rudin olacak. Filmde Mark Zuckerberg, Dustin Moskovitz ve Chris Hughes'un Facebook'u Harvard öğrencileri için kurduğu günlere geri döneceğiz bugüne kadarki hikayesine şahit olacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Garip ama o filmi Türkiye'ye getirmezler..

yok artık ya, sitenin filmi mi olurmuş abartmasınlar iyice...

Google,yahoo falan filmlerini çekip seri yapması lazım ozaman.

Saçma iş bence.

aptal aptal siteler açıp duruyolar o da yetmezmiş gibi filmini çekicekler peeh tuzlimki kokmasın yaouw

İşte Türk milletinin Facebook gibi siteler için düşündüğü şey: saçmaymış!

Saçma dediğiniz web sayfası bugün Türkiyed'nin en büyük bankalarınan bil daha değerli. Ufkunuzu genişletin biraz.

ZEKASI KIT ARKADAŞIM, ZİHİN ÖZÜRLÜ KARDEŞİM! BİR KİŞİNİN SÖYLEDİĞİNİ KOCA BİR MİLLETE MALETMEYE

UTANMIYOR MUSUN?!!!!

UFKUNU GENİŞLETİM DERKEN ZEKANDAN, AHLAKINDAN, HAYSİYETİNDEN OLMA DİKKAT ET!!!!!!!!!!!!

"İşte Türk milletinin Facebook gibi siteler için düşündüğü şey: saçmaymış!

Saçma dediğiniz web sayfası bugün Türkiyed'nin en büyük bankalarınan bil daha değerli. Ufkunuzu genişletin biraz."

Ne Bu Yaaa?Birşey Tutulsun Hmn Cılkını Çıkartıyolar Bıktım Artık Her Sitenin F-bookun reklamını yapmasından...çok üye sayısı varya filminde tutulacağını sanıyolar..Bide kendi adına bi çok sahte profil varsa kapattıramıyo muymuş?Film çekmeyi biliyo ya hey yarabbim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir