Facebook üzerinde sonunda bu da oldu!

Facebook'ta tanıştılar ve evleniyorlar: Ama öyle bir ortak yanları var ki, şaşırmamak mümkün değil.

  • Ali Güngör
İsimleri aynı, birbirlerini Facebook'tan buldular
Mutlu çiftin Las Vegas'ta bir fotoğrafı

Canı sıkılan Kelly Katrina Hildebrandt Facebook'u açtı, adını arattı ve karşısına evleneceği adam çıktı. Şaka gibi ama gerçek, Kelly Katrina Hildebrandt 20 yaşında bir kadın, Kelly Carl Hildebrandt 24 yaşında bir erkek ve Facebook üzerinde birkaç ay önce tanışmışlar. Yakında evleniyorlar.

Katrina'nın karşısına çıkan arama sonuçlarında aynı ismi paylaşan tek kişi Teksas'tan Carl'dı. Katrina ona bir mesaj attı ve böylece tanıştılar. Birbirlerinden çok hoşlandılar ve sonraki üç ay mesajlar ve e-postalarla geçti. Derken saatler süren telefon konuşmaları geldi. Carl, Katrina'yı Florida'da ziyarete geldi. Ve sonunda bir gün katrina plajda saklı bir sandıkçığın içinde elmas yüzüğü buldu. Şimdi evlenince Güney Florida'ya yerleşecekler.

Bu arada çift aynı ismi taşımanın getirdiği karışıklık ve sorunlarla da uğraşmak zorunda kaldı. Bir gemi seyehati için aldıkları biletler az kaldı iptal oluyordu. Seyehat acentesi çalışanı, Kelly Hildebrandt adına aynı isimde iki bilet görünce sisteme yanlışlıkla iki kere girildiğini düşünerek biletlerden birini silmiş!

Evlenecek çift nikah davetiyelerinde karışıklık olmasın diye ikinci isimleri olan Katrina ve Carl'ı kullanacak. Çocuklarına kesinlikle Kelly ismini koymayı düşünmediklerini belirtiyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bende onların yerinde olsam böle yapardım

MuAHAUAHA :D Cidden büyük tesadüf. Ama ikiside yakışmış hea. :)

* Teşekkürler CHİP Online !

3 ay veriyorum evliliğeehttp://www.chip.com.tr/images/as/gonder-btn.gif

vay be kız guzelmıişte, bende uyeyım benıde arasın:D

Soyadım gitti diye derdi olmaz kızın...

Facebookda tanışıp evlenen Türkler de var taıdığım :) Hatta farklı ülkelerden. Bu haberden tek farkları haber olmamış olmaları.

Mesaj atan kızdan ne hayır gelir yahu... Denendi onaylandı...

Gidip bende adımı aratayım bari ama facebook hesabım yokki :P myspace de aratsak olur mu :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir