Facebook'ta canlı yayın için yeni dönem!

Facebook, bir süre önce hayata geçirdiği önemli yeniliği şimdi bir adım daha ileriye taşıyor!

Facebook'ta canlı yayın için yeni dönem!

Facebook, bir süre önce kullanıcılarına sunduğu canlı video yayınlama, başka bir deyişle canlı yayın yapma özelliğini bir adım daha ileri götürüyor. Şimdiye kadar kullanıcılarına 90 dakika ile sınırlı yayın yapma hakkı veren sosyal ağ devi, süre sınırını kaldırmayı planlıyor. Böylece canlı yayın yapmak isteyenler, 7 gün 24 saat, istedikleri kadar canlı yayın yapabilecek.

Facebook, şu anda bu yeniliği test ettiği biliniyor. Hatta sınırsız canlı yayın özelliği, şu anda Explore.org tarafından da deneniyor. 24 saat yayının tek bir dezavantajı olacak; yapılan yayınlar daha sonra yayınlanmak için kaydedilemeyecek.

Bu yeni özelliğin, çok kısa bir süre içersinde tüm Facebook kullanıcılarına sunulacağı tahmin ediliyor. Hatta bazı kaynaklar, Facebook'un sınırsız canlı yayın özelliğini bazı bölgelerde sunduğunu bile rapor ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Youtube paralı oldu facebook bedava yaşasın facebook ta ki yenilikler

Younow daki gibi yayına katılma ve twitch deki gibi oyun yayını yapma özelliği gelse birde 360 derece yayın desteklerse rakiplerinin fazla şansı kalmaz. Sınırsız yayın ile tv yayınıda artık izlenir.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play