Acer, bombalarını New York'ta patlattı!

ABD'de, yerinde takip ettiğimiz etkinlikte Acer, PC, tablet ve hepsi-bir-arada bombalarını patlattı!

Acer Iconia Tab 7

Acer Iconia Tab 7

Acer bugün New York City'deki "Bir Dokunuş Daha Bağlı" lansmanında Acer Iconia Tab 7'yi tanıttı. Ses fonksiyonelliği ve 3G bağlantısı ile donatılan Acer Iconia Tab 7 en çok kullanılan iki mobil iletişim cihazının (telefon ve tablet) çok portatif, şık bir tasarımla ve canlı 7 inç bir ekranla bir araya getirilmesiyle yaratıldı. Kullanıcılar internette gezinme, iletişimde kalma, haberleri, etkinlikleri ve sosyal ağları takip etmenin yanı sıra sesli aramalardan faydalanmak için de 3G'yi kullanabilirler.

Şık, ince ve usta bir tasarım Acer Iconia Tab 7 inceliği ile şık bir görünüme ve anotlanmış gümüş tasarımı ile temiz ve sade bir dokunma hissine sahiptir.

0.89 cm kalınlığındaki gövdesi, 11.6 cm genişliği ve 298¹ gr ağırlığı ile Acer Iconia Tab 7'yi telefon görüşmeleri ve internette gezinmek için tek elde kullanmak son derece rahattır ve bunun yanısıra metinleri okumak ve video izlemek için de yeterince büyüktür.

Etkileyici medya performansı ve görüntüleme

İki ekran boyutuyla temin edilebilen bu cihaz, IPS teknolojili 7 inç ekranıyla geniş görüntüleme açılarından keskin, gerçek gibi renkler için 1280x800 HD çözünürlüğe kadar üstün kaliteli görseller sunar. Ayrıca, güçlü dört çekirdekli işlemcisi sayesinde kullanıcılar Acer Iconia Tab 7'leri ile çok daha fazlasını yapabilirler. Android 4.4 (Kit Kat) işletim sistemine sahip olan Acer Iconia Tab 7'nin iki kamerası kullanıcıların en önemli anlarını yakalamalarını sağlar.

Parmak uçunuzla tıklayın, çekin ve sıkışn Tüm bu tıklama, çekme ve sıkıştırmalarla ekranlar oldukça kirlenebilir, fakat Acer Iconia Tab 7'de bu durum meydana gelmez. Parmak izi önleyici bir kaplama¹ ile donatılmış ve böylece kirli parmak izleri ve lekeler azaltılırken temizlemesi de çok daha kolay bir hale getirilmiştir.

Acer Iconia Tab 7 daha fazla içerik taşımak ve kolay paylaşım için ilave depolama sağlayan bir MicroSD kart yuvasına da sahiptir. Kullanıcılar daha fazla depolamadan faydalanmak için AcerCloud özelliğini kullanabilir ; video, fotoğraf, müzik ve belgelerini birden çok cihaz arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmanın keyifini çıkarabilirler.

Temin Edilebilirlik ve fiyatlandırma

Acer Iconia Tab 7 Mayıs ayının sonundan itibaren 149 euro'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Iconia Tab 7 HD Temmuz ayının başından itibaren 179 euro'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Baştan yazayım arkadaşlar "Basından derlenmiştir" İçerisinde yorum olmayan bir makaledir.

Haberden çok reklama benziyor chip kardeş

Ben 1520 tanıtımında bile böyle reklam görmedim helal olsun valla acer dan daha iyi reklam yapmışsınız

acer fan varken de iyi soğıtamıyor almak istemeyeceğim bir marka...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir