Fazlasıyla gerçekçi bir "hayali iPhone Math"!

Ucuz iPhone'un nasıl olabileceğini tahmin edebiyoruz. Peki ama "büyük iPhone" nasıl olabilir?

4.8 inç'lik iPhone Math, buna benzeyebilir!

Apple'ın iPhone 5'i genişletmek yerine uzatmayı tercih etmesi, internette şaka konusu olmuş, çeşitli "internet geyiklerinin" türemesiyle sonuçlanmıştı. Peki şirket benzer bir yeniliği daha da ileriye taşıyabilir mi?

Bazı söylentilere göre Apple, önümüzdeki sene için daha da büyük, 5 inç'e yakın bir iPhone meydana getirmeyi düşünüyor. Rusça bir Apple haber sitesi olan Apple Digger ise böyle bir telefonun hayalini şimdiden kurmaya başlamış durumda. Sitenin yayınladığı hayali ceplerden bir tanesi, uygulama listesinde altıncı bir satır daha gösteriyor (iPhone 5'tekinden bir fazla). Söylentilerde olduğu gibi farklı renklere sahip hayali cep, arkasında 12 megapiksellik bir kameraya da sahip.

Apple'ın üzerinde çalıştığı iddia edilen "büyük iPhone" iPhone Math'in hayali sürümünü aşağıdaki videomuzda yakından görebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Yapıldığını varsayalım, fiyat : 5200 TL

@24 Oca 2013 13:36 7000 tl :))))

iphone math'in de her zaman ki Apple kalitesi ve işlevselliğinde olacağı şimdiden kesindir...

bence a7 çipe sahip 4" boyutunda 1.5 ghz 2gb rami olan 12 mp kameralı full internet ve konuşma ömrü 10 saatin üstünde olan bir telefon olacak iphone 5s yada iphone6

sazan Apple fanbotlarına olta atmışlar... sazan avı bu...

Apple abartmamalı bu işi.

3 DEĞİL 5 DEĞİL; 10 BİN OLUR 10 BİN! VERDİĞİNE DE DEĞSE BARİ...

yaa ıphone iyi yaa varya jailbreak yapıca tadından yenmiyor :D

Bence güzel tasarım olmuş. Apple görsede üretse. Değişik renklerde ayrıca çok havalı

Sadece fiziksel özelliklere bakarak iPhone'a bayılan fanboylar özelliğe bakmıyor ki. S3 ü de bu yüzden kötüleyebiliyorlar anca size kolay gelsin para bayılmaya devam edin COOL fanboylar bize android yeter :)

mükemmel! hep note 2 gibi bükük, kendini belli eden, burada iphone var! diye bağıran bir iphone hayali kurardım. umarım bir an önce çıkar

Hadi iphone math cik artik

26 Oca 2013 09:24 Ziyaretçi saçmalamışsın. Fanboylukla alakası yoktur. Hem android kullanmış hemde ios kullanmış biriyim. Galaxy S3 kötü. Nerden biliyorsun dersen bende var. ;) Şu acı gerçeği sizde biliyorsunuzki ios'un stabilliği hiç bir android telefonda bulunmamaktadır. Daha az bir donanımla fazla donanımlı olan bir androidde iyi bir performans vermektedir ne yazıkki.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir