Fenerbahçe'den Android tablet

Fenerbahçe'den taraftarlarına özel lisanslı tabletler, Fenerium'da alıcılarını bekliyor!

Fenerbahçe lisanslı tabletlerini satışa sundu

Fenerbahçe Spor Ürünleri ile Teknoloji Şirketi Neoi arasında yapılan anlaşma ile  Alman mühendisliğinin ürünü,  Google Android 4.0.3  işletim sistemine sahip, Wi- Fi ve 3G bağlantılarını kullanabilen gelişmiş Android tablet bilgisayar Neoi 697 Fenerbahçe Spor Kulübü Lisansı ile  Fenerium mağazaları ve seçkin elektronik marketlerde taraftarın beğenisine sunuluyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Lisanslı tabletleriyle, taraftarlar, Fenerbahçe taraftarı olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayacak.

Gerek çoklu ortam içeriklerde, gerek e-postalar gibi günlük işlemlerde rahat kullanım imkanı yaratan Fenerbahçe Lisanslı Tabletler  350 gram ağırlığı, 9.7 inçlik boyutu, Micro SD kart sayesinde 32 GB'a kadar arttırılabilen belleği, 1 GB'lık RAM'i,1024 x 768 piksel çözünürlükteki yüksek kaliteli kapasitif dokunmatik ekranı, 1.2-1.5 GHz'lik işlemcisi ve Google Android 4.0 işletim sistemi  ile etkin  ve hızlı  kullanım fırsatı sunuyor.

Fenerbahçeliler, 3G şebekesine tam destek veren, Wi-Fi bağlantısına da sahip  olan  ücretsiz Android uygulamaları yüklendiğinde, uygulama bulunan cihazlar ile  Wi-Fi üzerinden video görüşmesi yapabilen, MSN, Skype, VOIP olanaklarını kullanan tabletler ile  bir yandan kulüplerini çok daha yakından takip ederken,diğer yandan üstün teknolojinin avantajlarından yararlanacaklar.

Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Sayın Aydın Kirman : Dünyada ilk kez  bir Spor Kulübünün, taraftarlarına özel tablet bilgisayar tasarlattığını belirterek şunları söyledi:

" Fenerbahçe Spor Ürünleri olarak ilkleri başarmaktan her zaman mutluluk duyduk. Kulübümüzün armasını taşıyan, gelişmiş teknoloji ürünü bu tabletleri taraftarımıza ulaştırarak, onların Fenerbahçe'ye daha yakın olmalarını hedeflemekteyiz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

kaç para G.S'lilere hediye edilirse kaza sigortasıda yapılacak mı? :-)

@grezimonk şikecilere tescilli

"1.2-1.5 GHz'lik işlemcisi" dediği anda herşey bitti. Arkadaş bir işlemci ya 1,2dir ya 1,5. bu "1.2-1.5 GHz'lik işlemci" söylemi çinli dandik markaların söylemidir. O dandik tabletlerin üzerine marka yapıştırıp taraftarı kazıklamaktan başka birşey değil bu yapılan.

1.2-1.5 arası değil. iki seçenek olarak sunuluyodur ;)

Çin malı tabletin farklı bir satış yolu

işte kalite işte fenerbahçe cumhuriyeti farkı.....

ilk sürüm için hiç fena değil :D

şike tableti :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir