Ferrari'den inanılmaz "LaFerrari" başarısı!

Ferrari'nin "LaFerrari" kod adıyla bilinen gizemli modeli henüz resmi bir ada bile sahip değil ama şimdiden yok satmayı başardı bile...

  • Cenk Atlı
Ferrari'den inanılmaz "LaFerrari" başarısı!

Milyonlarca dolarla ölçülebilen bir fiyata sahip Ferrari modellerinin çeşitli rekorlar kırması herhalde şaşırtıcı olmasa gerek. Firmanın LaFerrari kod adlı modeli de henüz geçtiğimiz günlerde ön siparişe açılmasına rağmen, kısa bir sürede yok satmayı başararak bunu bir kez daha doğruladı. Ferrari'den yapılan resmi açıklamada "sipariş defterinin kapandığı" belirtildi.

Son zamanlarda, yeni çıkan telefonların çok kısa sürelerde tükenmesine alışsak da bir otomobil için bu yine de oldukça yeni bir durum.

LaFerrari olarak anılan fakat gerçek adının henüz açıklanmadığı model çıkartılabilir bir karbon fiber üst bölüme ve yine çıkartılabilir bir yumuşak tavana sahip. Eldeki diğer bir bilgi ise arabanın toplamda 949 beygir gücüne ulaşabilmesini sağlayan bir V12 motora sahip olduğu.

Ferrari'nin aracın adını ve teknik özelliklerini önümüzdeki aylarda gerçekleşecek Paris Internatonal Motor Show'da duyurması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Araba daha duyurulmadan satıyor. Bizde en fazla youtube da inceleme videolarını izleyebiliyoruz. Adamlar alıyor ve saf altın kaplatıyorlar.

@10 Temmuz 2016 23:30 paran varsa sende yap elinden alan yok

Yav, akla bak. Yav daha üretilmeden, hepsi satılmış, başka da satmayacağız diyorlar, bir de tanıtımını yapacağız diyorlar. Satılmayacak malın ne tanıtımı... Akla bak, kafaya bak... Hayır bir de bu kafanın ürettiği arabalar milyonlara satılıyor...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play