Fiesta'ya minigame paketi

Son günlerde popülerleşmeye başlayan online FRP oyunu Fiesta için yeni bir paket yayınlandı.

Fiesta'ya minigame paketi
Remi's Rare Finds ile normalde kullanılamayan silahlar kullanılabilecek.

İnternet, artık sadece bilgi alış verişinde değil, eğlence için de yoğun olarak kullanılıyor. Özellikle multiplayer online oyunlar, internette saatlerce bulunabilen kullanıcılara hitap etmekle birlikte, dünyanın neresinde olursa olsun diğer insanlarla karşılıklı oyun oynanabilmesini sağlaması açısından da oyunseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Şu an için internet üzerinden oynanan bu tip oyunlardan fazlaca bulabilmek mümkün; ancak aralarından tercih yapmak da yine kullanıcıların zevkine ve beklentisine göre değişiklik gösteriyor.

Kimi oyunlar teknolojik silahlar ile karşılıklı savaşmayı olanaklı kılarken, bir diğer oyun türünde ise atlı birliklerle düşmanların kılıçtan geçirilmesi söz konusu.

Multiplayer online oyunlarının arasına yeni katılan ve büyük ilgi gören Fiesta, başarılı bir FRP (Fantasy Role Playing) oyunu. Bu bağlamda Fiesta'nın geliştiricileri geçtiğimiz günlerde yeni bir minigame markasını kamuoyuyla paylaştı; ancak bu paketin mevcut oyunun atmosferini çok da değiştirmeyeceğini söylemeliyiz.

Yine de, bu minigame'in ufak bir özelliği var: Remi's Rare Finds. Bu özellik, oyunda kullanılamayan silah ve araçların kullanılmasına olanak tanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Valla ben bi fiesta , Ford Fiesta'yı bilirdim .
Bunuda burda gördüm öğrenmiş oldum .
Teşekkürler CHIP ...

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Fiesta'ya minigame paketi
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir