FIFA 18 Çıkış Tarihi ve Yenilikler!

FIFA'nın bir sonraki sürümü ne zaman yayınlanacak, hangi yeniliklerle gelecek?

  • Zeynel A. Öztürk
FIFA 18 Çıkış Tarihi ve Yenilikler!

2017'nin en çok satan oyunlarından bir tanesi, muhtemelen EA Sports'un FIFA 18'i olacak. FIFA 18'in Eylül'ün başlarında çıkması bekleniyor.

FIFA 18'in Xbox One, PS4 ve PC için geleceğinden eminiz. Bunun yanında yayınlanan bir video ve Peter Moore'un açıklaması sayesinde FIFA'nın Nintendo Switch'e de geleceğini biliyoruz. Wii U için çıkan FIFA 15, asıl oyunun tüm özelliklerini konsola taşımamıştı. Bu yüzden Switch'teki FIFA 18'in ne kadar iyi olacağı konusunda bazı şüpheler var. Eğer Switch'e gelecek olan sürüm, FIFA 18'in tam sürümü olursa, bu gerçekten de heyecan verici. Aksi halde her yerde "gerçek" FIFA'yı oynama hayalimiz artık tamamen suya düşebilir.

FIFA 18'in FIFA Ultimate Team (FUT) üzerinde geliştirmeler yapmasını bekleyebiliriz. Bunun yanında oyunu "hikayeleştiren" The Journey'de geliştirmeler yapılabilir. En azından menajeriniz, sizi müdahalelerinizin isabeti için tebrik ederken, aynı anda müdahalelerinizin isabetsiz olduğunu söylemez.

Son üç yılda EA'in çok az ilgisin gören kariyer modunun bu sene iyileştirilmesini umuyoruz. Ancak açıkçası birbirinden saçma durumlarla karşılaştığımız bu mod için umudumuz az. Eğer EA işleri düzeltmeye karar verirse, oyuncuların fotoğraflarından ruh hallerine, sinir bozucu sorunların düzeltildiğine şahit olabiliriz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz