Firefox 3 Beta 4 Çıktı

İnternet tilkisinin 3. sürümüne ait beta 4'ü çıktı. Bu sürümde bir çok güvenlik zaafı giderilmiş...

  • Ongun Batuhan Altan
Firefox 3 Beta 4 Çıktı

Popüler açık kaynak kodlu web tarayıcısı Firefox'un 3. sürümüne ait yeni bir beta yayınlandı.

Yeni Beta 4 ile birlikte bir çok güvenlik zaafı giderilmiş durumda. Bunların yanında daha iyi bellek kullanımı ve işletim sistemleriyle daha yüksek uyum da sağlanmış durumda.

Aralarında türkçe sürümününde bulunduğu Firefox 3 Beta 4 'ü indirmek için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yazan: Lion Heart

Birçok sayfada çok hızlı ancak Hotmail'in sayfasını açamıyor. Bu sorunu nasıl çözecekler. Çünkü MS IE8 de Emulate IE7 diyerek hotmail açılabilirken Firefox bunu yapamıyor....

Nihai sürümü bekleyeceğim. Uzun zamandır Firefox kullanımına ara verip Maxthon kullanıyordum. Eğer Firefox 2.x sürümündeki aşırı RAM kullanımını ve sayfa gösterme uyumluluğunu iyileştirdilerse tekrar Firefox'a dönüş yaparım.

ms ie8 bile açamıyorsa kendi sitesini bırakın firefox açamayıversin..
beta 4'ü kullanmaktan çok memnunum beklediğimden fazlasını aldım bu sefer firefox'dan.. bir de şu açılış süresini kısaltma imkanı olsa :(

Ben 2 senedir sıkı operacıydım. Firefox2 indirmiş denemiştim ama ısınamamıştım.3.sürümün çıktığını duyunca tekrar denemek istedim açıkcası bu sefer ısındım bu tilkiye, gayet hoş ve ayrıca bi arkadaş IE8 hotmail sayfasını açamıyor IE7 açıyor demiş onada bi önerim var firefox una IEtab eklentisini kursun.firefox içinde IE motorunu kullanan sekmeler açmak için.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play