Firefox 3.5: Maksimum Aero efekti isteyen?

Windows Vista / 7'deki Aero efektini Firefox'a tamamen entegre etmek ister misiniz? İşte yolu...

  • Halil Mollaoğlu
Firefox 3.5: Maksimum Aero efekti ister misiniz?
Firefox 3.5: Şeffaf giysili Mozilla tarayıcısı.

Yüksek bir ihtimalle Firefox 3.7 yeniden elden geçirilmiş bir kullanıcı arabirimi ve yeni bir tasarımla beraber gelecek. En önemli yenilikler arasında Aero cam efektleri sunan yeni tema var.

Stylish eklentisi sayesinde Windows Vista ve 7 için düşünülmüş yeni tasarımı şimdiden deneyebilirsiniz. Firefox eklentisini kurun ve sonrasında üreticinin web sayfasını ziyaret edin. Orada hem sekmeleri hem de Firefox 3.5'in tüm araç çubuğunu Aero cam görünümüyle parıldatan temayı bulacaksınız. Bir diğer tema ile Google ana sayfası bile tamamen şeffaf hale gelebiliyor.

Download: Firefox 3.5

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Denedim de hiç güzel olmuyor.

bir çok stil var işiniz yoksa kurun çok güzel oluyor

deneyemedim nasil yapacagimizi anlatirmisiniz?

Sorun var yazılar çok parlak oluyor ve sayfalar okunamaz hale geliyor. Eğer firefox 3.7 gibi değil de aeroya yakın bir tema istiyorsanız stylish + glasser + stylis script make firefox aero kullanın bundan daha iyi sonuç veriyor.

Firefox kullanıyorsam, zaten microsoftun yazılımını görünüş ve kullanış olarak sevmediğimden. Saçma bir uygulama.

Tesla

kullanislik acisindan 0.

evet gerçekten hiç güzel olmuyor o yüzden eklentiyi kurduğum gibi kaldırdım

peki bilgisayar performansına etksi nasıl ? hem zaten vista yüklü olan makinalarda aero var ve zaten güvenlik açıkları ile dolu FIREFOX' a birde bu eklentiyi yükleyelim de delik biraz daha büyüsün...

yükleyin yükleyin şeffaf FIRAFOX makinanızı şeffaf yapsında virüsler - spyware ler - malwareler - hacker' lar cirit atsın makinanızda

korunmak isteyen arkadaşlara saygılarımla

Arkadaşlar bir eklenti var : All-glass.Aynı 3.7 diye önümüze sürülen resimlerdeki gibi oluyor.Bu da benim ekran görüntüm.Umarım link'e editörler bişey demez kontrol edin.

http://img34.yfrog.com/i/ekranalntsvfb.jpg/

Performans düşmanı!!

Bir kere Microsoft Aero'yu en iyi şekilde kullanarak İnternet Explorer'ı yapmış. Komple saydamlaştırmamış.Her yeri rahatlıkla kullanılıyor. Gayet kullanışlı.

güvenlik güvenlik diye yırtınan arkaşlara söylüyorum bu eklentide bir güvenlik açği olmaz çünkü herşey açik seçik önünüzde, binler 10binlerce kişi konturol ediyor ön yargıyı bir kenara birakip biraz araştımaci olun bir bakin bakalim neler var neler yok

Yazilar okunmuyor cok guzel ama.
UserScript Sadece tema icin degil, acik olabilir.
Ne yuklediginize dikkat etmelisiniz.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play