Firefox 3.5 uyumlu en iyi eklentiler

Firefox yenilendi sıra eklentilere geldi. CHIP Online Firefox 3.5 uyumlu en iyi eklentileri seçiyor.

Tilkiyi zekice donatın
Firefox 3.5'i donatalım: Yeni nesil tarayıcı için en iyi eklentiler.

Yeni nesil tarayıcı daha fazla performans ve zekice fonksiyonlar vaat ediyor. Fakat henüz tüm eklentiler yeni tarayıcıyla uyumlu değil. Sizlere Firefox 3.5 uyumlu en iyi eklentileri tanıtıyoruz.

Firefox 3.5, selefine göre çok daha fazla hızlı olmasının yanında sayısız iyileştirme ve yeni fonksiyonla beraber geliyor.

Yalnız; tarayıcıya hemen geçiş yapanlar favori eklentilerini riske atabilir. Sebep: Eklenti ekosisteminin tamamı yeni nesil tarayıcı ile uyumlu değil. Bazı araçlar hiçbir şekilde geliştirilmeye devam edilmeyecek, bazıları ise kısa vadede 3.5 ile uyumlu hale gelecek.

Yeni sürümün çıkışından bu yana birçok seçilmiş eklenti Firefox 3.5 için optimize edildi, diğerleri ise tüm sürümlerle sorunsuzca çalışıyor. Resim galerimizde Mozilla'ya göre dünya çapında en çok yüklenen Firefox 3.5 eklentilerini bir araya getirdik.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

biri bana yardımcı olabilirmi aceba firefoxta parola yazdığımızda üstten hatırla, bu sayfada asla felan diye bişey geliyo ya bende o gitti nası getirebilirim aceba bilen var sa bi yardımcı olsun

araçlar/seçenekler/güvenlik bölümüne gel burda site paroları hatırla seçeneğini işaretle .. sorun çözülür umarım.

ARAÇLARA TIKLA SONRA YAKIN GEÇMİŞİ TEMİZLEYE TIKLA.. AYRINTILARDAN HEPSİNİ SEÇ FORM GEÇMİŞİ FALAN HEPSİNİ İŞARETLE SONRA TEMİZLE DE.. AYARLAR SIFIRLANMIŞ OLUR.. SONRA FİREFOX'U KAPAT TEKRAR AÇ

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir