Firefox 4'e ilk güncelleme yayında! İndirin!

Firefox 4 için ilk güncelleme yayınlandı! İşte yama ile yapılan değişiklikler ve indirme bağlantısı.

  • Zeynel A. Öztürk

Firefox 4 için ilk güvenlik güncellemesi Mozilla tarafından yayınlandı. Tarayıcının sürümü ise artık 4.0.1.

Güncelleme, tarayıcıya herhangi yeni bir özellik eklemiyor ve sadece bazı güvenlik açıklarını ve kararlılık sorunlarını gideriyor.Mozilla, yapacağı yenilikleri muhtemelen 21 Haziran 2011'de çıkarmaya hazırlandığı Firefox 5'e saklıyor.

Yama şu an otomatik güncelleme ile dağıtılmıyor ancak bunun birkaç gün içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Firefox 4'ünüzü son sürüme güncellemek için Yardım > Hakkında menüsünü kullanabilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Firefox 4.0.1'i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirin: Mozilla Firefox 4.0.1 (Türkçe)

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

otomatik güncellemede var... gayet rahat yapıyor....

Ben geçen hafta güncellemiştim. Değişen bir şey yok.

hala firefox kullanan varmı ya yazık valla ne diyim geçmiş olsun

uyanda balıga gidelim chiponline :)

bayağı oldu sanki güncelleme yayınlanalı.

Chip Online, teknolojiyle adamakıllı ilgilenlerin kesinlikle her gün uğradıkları burası için güncellemeleri 1 gün sonrasından değil de gününde verseniz daha iyi olmaz mı ;) İlk yüklediğimde değil kararlılık açılmadı bile bilgisayarı tekrardan kapatıp açtım uğraştırdı beni bu arada ilk yorumumu silmeyin bu defa ;)

bende güncelledim

Giveaway of the Day sitesinde CHİP in haberini görüp , Firefoxumdan güncelledim..Fakat hiçbir şey de pek bir değişme yokmuş gibime geldi..

chrome varken başka tarayıcı kullanmam

21 Haziran 2011 çok erken. mozilla bunu kaldıramaz. şuan 4.0.1 olduğunu düşünürsek hazirana kadar en çok 4.1 olabilir. 4.1 den 5 e ...

otomatik güncelledi benimki. yardım>hakkında sayfasına da girmedim. bide yeni bir özellik eklemesine gerek yok ki. güvenlik ve kararlılık sorununu gidersin yeter. chrome her yeni sürümünde yeni özellik ekliyor sanki. adamlar ta chrome 1 den beri hep aynı. Forever Firefox!!

"Ben geçen hafta güncellemiştim. Değişen bir şey yok."
-----------------------------------------------------------
o zaman sen beta sürümüne geçmiş oldun bundan sonra da güncelleme yaptığın zaman yeni çıkan güncellemelerden 2 hafta önce kullanmış olacaksın.

"Ben geçen hafta güncellemiştim. Değişen bir şey yok."
-----------------------------------------------------------
o zaman sen beta sürümüne geçmiş oldun bundan sonra da güncelleme yaptığın zaman yeni çıkan güncellemelerden 2 hafta önce kullanmış olacaksın.

Firefox'un normal ve kararlı sürümü çıkmadan önce Nightly>Aurora>Beta aşamaları ile ilgilenen kullanıcılara sunması gayet güzel olmuş. ilgilenenler test eder ve normal sürümü çıkmadan önce açıklar falan da kapatılmış olur. benim gibi kullanıcı ya da test etmek kalır.

chrome en iyisi eminim kullanın anlayacaksınızdır.
kullanmadan yorum yapmayın veya oy vermeyin. firefoc dedğin operanın tçakmasıdır. operayı kopyalayıp turuncusunu yapmış adamlar

Firefox 4 ü en son, 2 sekme açıkken 600 MB bellek yediğini gördüğümde kullanmıştım,aynı sekmelerle 3.6 da 160 MB kullanıyordu. Umarım bellek israfının önüne geçmiştir bu güncelleme...

otomatik güncelleme yapıyor zaten. firefox hakkında bölümünü tıklayınca güncelleme yapıyor.

chrome 11 denediniz mi?

çakma tarayıcı istiyorum dersen ie güvenlikli tarayıcı istiyorum dersen firefox hızlı tarayıcı istiyorum dersen chrome herşey olsun dersen opera

güncelleme yapınca bazı eklentiler uyumsuz oluyor :S

Sen de yorum yaz