Firefox'a BitTorrent desteği!

FireTorrent eklentisi, tüm Torrent dünyasını Firefox'a getiriyor. İndirmek isteyenler buraya...

  • Selim Öztürk
Firefox'a FireTorrent ile BitTorrent desteği!
FireTorrent ile Firefox artık BitTorrent desteğine kavuşmuş durumda.

Microsoft Internet Explorer'ın hemen ardından internet kullanıcılarının ikinci büyük web tarayıcısı olan Mozilla Firefox, bilindiği gibi internet üzerinde bulunan sayısız eklentisi sayesinde kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor.

Opera gibi .torrent dosyalarını kendi başına indiremeyen Firefox, yeni bir eklenti sayesinde artık BitTorrent desteğine kavuşmuş durumda. FireTorrent isimli bu eklenti sayesinde artık Firefox'u kullanan kullanıcılar, torrent dosyalarını olabildiğince çabuk sistemlerine indirebilecek. Henüz Alpha aşamasında olan FireTorrent, buna rağmen tam fonksiyonlu olarak kullanılabiliyor.

Ancak herhangi bir torrent istemcisinde bulunan gelişmiş seçeneklerin FireTorrent'te yer almaması nedeniyle FireTorrent, özellikle ara sıra torrent dosyalarını sistemlerine indiren kullanıcılar için tasarlanan bir eklenti. Firefox'un Download yöneticisiyle tam uyumlu olarak çalışabilen FireTorrent, alpha aşamasında olması nedeniyle şimdilik üzerinde herhangi bir ayar değişikliği yapılamıyor.

Download: FireTorrent

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

uTorrent varken tabiki gerek kalmaz ama Firefoxun bize sunduğu imkanları geliştirmesi açısında önemli bir uygulama olmuş bence arada bir torrent kullananlar için elverişli :)

harika bir eklenti.kullanan arkadaşlar yorumlarını yAzarsa sevinirim.teşekkürler.

opera da zaten gömülü geliyor bu özellik

O hantallığıyla bir de saatlerce torrent beklemeyi hayal bile edemiyorum. Tam bir kabus bence.

İşte bu çok güzel ya

utorrent gibi hafif ve kullanışlı bir program varken çok gereksiz olmuş. Dosya inerken firefoxu açık bırakmak gerekecek, yani 100mb civarında ram boşuna kullanılacak.

ya ben bittorrent programını indirdim ama bi ürlü kullanamıyom.Önce internetten bittorrentle indirilcek dosyayı indiriyom.Sonra bittorrent'te Add Torrent diyip dosyayı seçiyom ama inmiyo bitürlü :( sizce neden öyle oluyo ve ne yapmalıyım :(

Sen de yorum yaz