Firefox: Facebook videolarını kaydedin!

Bu Firefox eklentisi yardımıyla Facebook sayfalarındaki videoları sabit diskinize kaydetmeniz mümkün

Facebook videolarını kaydedin
Eklenti, Facebook'ta her videonun altına videoyu indirme seçeneği ekliyor.

Beğenin ya da beğenmeyin, Facebook dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu. Ve Facebook bilgi paylaşımı için bir çok platformdan daha çok seçenek sunuyor. Bunlardan biri de hiç şüphesiz kullanıcıların bir yerlerden bulup buluşturup profillerine veya "duvarlarına" yapıştırdıkları videolar.

Güncel video kliplerden naftalin kokan görüntülere, eğlenceli videolardan garip olaylara kadar pek çok ilginç videoyu izleyebileceğiniz Facebook'da, izlediğiniz videoları sabit diskinize tek tıklama ile kaydetmek mi istiyorsunuz? Eğer Firefox kullanıyorsanız bu iş son derece kolay.

Firefox'un eklentileri çok meşhurdur, hatta bu eklentilerin en iyilerine sizin için En iyi 25 Firefox eklentisi özel dosyamızda yer vermiştik. Facebook videolarını kaydetmek için ise tüm yapacağınız Facebook Video eklentisini sisteme kurmak.

Bu linke tıklayarak ulaşabileceğiniz eklenti sayfasından ilgili eklentiyi kurup Firefox ile Facebook profilinize bağlandığınızda ekrandaki tüm videoların altında Dowload Video seçeneğinin eklendiğini göreceksiniz. Bu Dowload Video linkine tıklayarak istediğiniz videoyu sabit diskinize bir FLV veya MP4 dosyası olarak indirebilir ve istediğiniz zaman rahatça izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Bilgi için teşekkürler ama ben IDM programıyla yükleyebiliyordum zaten.

Fast video download eklentisi ile herhangi bir sitede bulunan video indirilebiliyor. Bence daha kapsamlı.

bu kadar kasacağınıza flashgot öneririm. hem downloadları yönetebiliyorsunuz ki ben flashget ile bağladım. rahat oluyor.
hem flashgot media sayesinde içerisinde bir video olan bi siteye girdiğinizde hemen altta indirmek için gerekli buton beliriyor. bastığınızda da hemen hangi download manageri kullanıyorsanız onun download penceresi ve istediğiniz videonun linki.

chip online'nin videoları falan alıyor, youtube dailymotion vs vs. baya var.

Fast video eklentisi maalesef facebook'da çalışmıyor...

artık hiçbiri çalışmıyor. yöneticiler engelleti galiba
acil çözüm lütfen

BUKADAR UĞRAŞMANIZA GEREK YOK VİDE İNDİRMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE VİDEOYU TAMAMEN İZLEMEK DAHA SONRA internet seçenekleri - ayarlar - dosyaları görüntüle ÇIKAN PENCERENİN EN ALTINA GELİN VİDEONUZ ORALARDA Bİ YERDE GENELDE VİDEOYU İZLEDİĞİNİZDE NETTE BAŞKA Bİ YERLERE GİRMEDİYSENİZ VİDEONUZ EN ALTTA OLUR AMA KURCALADIYSANIZ BAŞKA YERLERİ EN ALTTAN EN ÜSTE DOĞRU BAKIN VİDE İŞARETİ OLANI MASA ÜSTÜNE SÜRÜKLEYİN HEPSİ BUKADAR KOLAYY VEDE BASİT PROGRAMA FALAN GEREK YOK İSTEDİĞİN HER SİTEDEN İNDİR

herhangi bir eklenti yada program yüklemeye gerek kalmadan http://www.yehha.org üzerinden bilgisayarıma indirebiliyorum facebook videolarını. bilginiz olsun!

İnternet seçenekleri- dosya temp filesi diyorsun ama o sadece Xp işletim sisteminde olur ben vista kullanıyorum Vista da o işe yaramıyor yada Mozilla Firefox kullananlar da o şekilde alamaz videoyu benim gibi... Firefox int explorerden daha hızlı ve kullanışlı kullanırsanız farkı anlarsınız...

önceden greasemonkey kullanıyordum hoşuma gidiyordu ancak şimdi bu tür eklentiler çalışmıyor nedeni nedir acaba?

faceme kendi vidomu 2 dakkadan fazla yükleyemiyorum limit arttırılsınmı diye bişi var kod u gir diyo ne kodu bu

Çok Güzel (:

Artık gerek kalmadı böyle yöntemlere facebooktan video arama yapan siteler bile çıktı örnek www.facebooktanvideo.com isterseniz video arayın isterseniz video indirin ayrıca eski profilerde çalışıyor bu yöntem

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play