Firefox için yeni güncelleme hazır...

Firefox'u tehdit eden kritik açık yamanıyor: Güncelleme ne zaman gelecek; neleri düzeltecek?

Firefox için yeni güncelleme hazır...

Firefox'u yakından ilgilendiren Adobe Flash Player güvenlik açığından daha önce buradaki haberimizde ayrıntılarıyla bahsetmiştik. Ve Mozilla, bu açığı kapatacak güncellemenin yarın yayınlanacağını resmi olarak duyurdu...

Yeni güncelleme ile birlikte Firefox 3.5.3 ve Firefox 3.0.14'e yükseltilecek olan tarayıcı, bu sayede Flash Player açığından zarar görmeyecek. Güncelleme yüklendiğinde Firefox, kullanıcılarını, eğer sistemde eski bir sürüm kuruluysa, yeni Flash Player sürümünü yüklemeleri için uyaracak ve yükleme sayfasına bağlantı verecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

tilkiyi seviyorum ya

forever firefox...

İyi olmuş.

Firefox 3 ün güncellemeleri ocak 2010 a kadar devam edicek.Bende o zamana kadar 3.5 versiyonuna geçmeyi düşünmüyorum..

Internet Explorer'a güncelleme gelince yok "yamalı program", "açıkları kapat kapat bitiremezler" diye yorum yapılıyor. Firefox güncellenince yeni sürüm kahraman gibi karşılanıyor. Tamam bende ff kullanıyorum ama bu kadar tapmıyorum.

yasa be tilki

Tilki güzel de açık konusunda IE geçti her sürümünde ayrı açık kapatıyor...

3.5 den bu yana kaç kere güncelleme yayınladılar adamlar 3.5 i adam gibi yapsaymış keşke. Firefox da raslanmayan güncelleme trafiği kullanıcılarını rahatsız etmeye başladı.

her zaman acık vardır bosversenize

Bi tarayıcıya sırf baglı kalmak iyi deği benxe İe hariç Firefoz-Opera-Chrome- Avant browserde kulanıyorum

güvenlik manyağı olduk ya kurun flash belleğinize slax işletim sistemini alışveriş banka vs. işlerinizi bununla güvenle yaparsınız

__
3.5 den bu yana kaç kere güncelleme yayınladılar adamlar 3.5 i adam gibi yapsaymış keşke. Firefox da raslanmayan güncelleme trafiği kullanıcılarını rahatsız etmeye başladı.
__
3.5.3 oldğna göre üç kere güncelleme yapılmış. Bunun neresi kötü ayrıca? 6 ay daha mı bekleselermiş yani? Biz memnunuz, IEde de sürekli activex krmaya çalışıyolar.

"3.5 den bu yana kaç kere güncelleme yayınladılar adamlar 3.5 i adam gibi yapsaymış keşke. Firefox da raslanmayan güncelleme trafiği kullanıcılarını rahatsız etmeye başladı."

Daha ne istiyorsun, çıkan güvenlik açıklarını hemen kapatıyorlar. Popüler olmaya başladı, dolayısı ile hedeflerden birisi oldu. IE gibi haftalar-aylar beklemekten mantıklı ^^

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play