Firefox ile Turbo Download keyfi...

Firefox kullanıcıları, bundan sonra çok daha hızlı indirecek! Tabi bu eklentinin yardımıyla...

  • Zeynel A. Öztürk

Firefox'un sevilen indirme yöneticisi eklentisi DownThemAll'un birçok yeni özellik ve Firefox 4 desteği getiren 2.0 sürümü yayınlandı.

Firefox 4 beta sürümlerini deneyenlerdenseniz muhtemelen DownThemAll'un güçlü özelliklerinin eksikliğini hissetmişsinizdir, ancak yeni sürüm Firefox 4 desteğiyle geliyor. Yeni özellikler arasında hız limitleme, gizli tarama desteği, Flash ve HTML5 video indirme ve daha fazlası bulunuyor.

Tabi ki eski özellikler de yerinde duruyor. Sayfadaki tüm resimleri, MP3'leri veya diğer öğeleri indirebilme, indirme hızını artırmak amacıyla dosyaları bölme gibi özellikler eskisi gibi yerinde. DownThemAll'u uzun süredir kullanıyor olmasanız da denemenizi tavsiye ediyoruz. Eklenti tüm Firefox sürümlerinde çalışıyor.

Firefox için DownThemAll'u buradan yükleyebilirsiniz

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum çok sade ve hızlı.

uzun zamandır downthemall kullanıyordum çok basit ve pratik aslında flashgot ile bağlantıları yakalayıp downthemall ile indiriyorum daha etkili oluyor. geçenlerde 2.0 güncelemesi geldi o kadar değiştirmişlerki bi de bomba deli gibi indiriyor tavsiye edilir

emğinize sağlık

Download yaparken download yapan programın ram kullanımı sürekli olarak artar. Zaten ram i yüksek kullanan firefox u ram bakımından birde böyle yormak pek doğru olmayabilir.

Firefox 3.6 da kullandığımda büyük dosyalarda sorunlu indirme yapıyordu, açılmıyordu. Eğer böyle bir sorun devam ediyorsa kullanmaya değmez.

ben idm kullanıyorum idmden iyiyse buna geçeyim

Ücretli satılan IDM ve DAP gibi programların yaptığı işi gayet iyi şekilde yapıyor. Yıllardır kullanırım ve çok da memnunum. Herkese tavsiye kullanın. 3. parti yazılım kurma derdinden kurtulun.

firefox flashgot eklentisi ile freedownload manager ı deneyin ikisi muhteşem ikili dir :D

Rapidshare`ı desteklemiyor

Megaupload`ta 400 mb dosyayı 8 dakikada indirdi

ama 400 mblık bir başka dosyayı Megaupload`tan DownThemAll kullanmadan indirdim 8 dakikada indirdi :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost