Firefox'un 3.0.7 sürümü hazır. İndirin!

Firefox'un kritik açıkları kapatan yeni sürümü 3.0.7 yayınlandı. İndirme bağlantısı burada...

  • Selim Öztürk
Firefox'un 3.0.7 sürümü hazır. İndirin!
Firefox 3.0.7: Bu güncelleştirme ile bazı kritik açıklar giderilecek.

Mozilla, Firefox'ta ortaya çıkan bazı güvenlik açıklarını kapatmak üzere yeni bir güncelleştirme yayınladı. Yapılan güncelleştirme ile sürümü 3.0.6'dan 3.0.7'ye yükselecek olan Firefox, böylece üçü kritik önemde olan toplam 5 güvenlik açığından kurtulmuş olacak.

Bu güncelleştirme ile birlikte Firefox'un stabil olarak çalışmasını engelleyen bazı açıkların kapatılmasının yanında, Firefox üç yeni dil desteği daha kazanacak: Estonya dili, Hindistan'ın güney bölgelerinde konuşulan Kannada ve Telugu.

Mozilla'nın Thunderbird isimli e-mail aracı ile SeaMonkey uygulaması Firefox ile benzer bir kodun üzerine kurulduğundan dolayı, Thunderbird 2.0.0.21 ve SeaMonkey 1.1.15 güncelleştirmelerinin de kullanıcılar tarafından bir an önce yapılması gerekiyor.

Download:
Firefox 3.0.7

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

estonya dili yokmuymuş ilginç

Holey Tegulu dili gelmiş çok sevindim ;D

link yok napcaz

opera mi firefox mu hala kafamda soru isaretleri var su anda sistemimde safaride yüklü genelde eklentilerinden dolayi firefox kullaniyorum

opera'da daha yeni bir açık kapattı, kimse kalkıp firefoxu bırak operaya geç ya da operayı bırak firefoxa geç demesin, bunlar olağan şeyler, her zaman açık bulunur ve kapanır, internet explorerda binlerce açık var hangisini kapatıp kapatmadıkları belli değil.

İndirin diye başlık atmayın, biz sizin köleniz değiliz!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play