fizy ile Dev Festivalde 6 Gün Sınırsız Müzik

Türkiye'nin açık ara lider dijital müzik platformu "fizy" öncülüğünde gerçekleştirilen fizy İstanbul Müzik Haftası, yıldızlar geçidiyle son buldu.

fizy ile dev festivalde 6 gün sınırsız müzik

Türkiye'de dijital müziğin öncü markası fizy, yılın en çok konuşulan etkinliğine imza attı. fizy İstanbul Müzik Haftası; Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, 'fizy' ana sponsorluğunda Zorlu PSM'de gerçekleşti. 'Müzikten daha fazlası' sloganıyla yola çıkan festival, 6 gün boyunca MFÖ, Athena, Bülent Ortaçgil, Teoman, Şebnem Ferah, Kenan Doğulu, Selda Bağcan, Nil Karaibrahimgil, Mor ve Ötesi ve Gripin gibi yerli sahnenin usta müzisyenlerini aynı sahnede buluşturdu. fizy İstanbul Müzik Haftası ayrıca müziğin genç yıldızlarından Kalben, Edis, Sena Şener, Alper Erözer gibi isimleri de sahnesine ekleyerek müzikseverlere unutulmaz bir Türk pop festivali deneyimi yaşattı. 6 gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan etkinlik, usta müzisyenler ve genç sanatçıların performanslarının yanında paneller, söyleşiler, imza günleriyle sanatseverlere farklı bir deneyim yaşattı.

Sınırsız müzik ve fizy'den canlı yayın

Turkcell mühendisleri tarafından sürekli geliştirilen ve Türkiye'de müzik piyasasının nabzını tutan fizy, gençleri ve kendini genç hissedenleri aynı etkinlikte buluşturdu. Festival boyunca gerçekleşen panel ve konserler, fizy uygulamasından da canlı olarak izlendi. Pazar günü sona eren festival, kapanışı; Edis, Gripin konserleri ve rock müziğin güçlü vokali Şebnem Ferah ile gerçekleştirdi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost