Fizy'nin dijital ajansı Pharos oldu!

Türk kullanıcıların faydalandığı popüler hizmet, bu önemli isimle güçlerini birleştirdi!

Fizy'nin dijital ajansı Pharos oldu!

Pharos, dünyada en çok tanınan Türk internet girişimlerinden biri olan ve The New York Times tarafından "Yeni yılda denenmesi tavsiye edilen üç internet sitesi" arasında gösterilen fizy'yi Nisan 2014 tarihi itibariyle müşteri portföyüne kattı.
Pharos Digital, bundan böyle, 2011 Mashable Ödülleri'nde "Dünya'nın  En İyi Müzik Servisi" ödülünü kazanan fizy'nin dijital dünyadaki iletişim rotasının belirlenmesine katkıda bulunacak.

fizy'nin dijital pazarlama ve sosyal medya süreçlerini yönetmeye başlayacak olan Pharos Digital, yaratıcı pazarlama projeleri ile AIG, Akbank, Arby's, Aymarka, BNP Cardif, Burger King, Denizbank, Huggies, Odeabank, Petrol Ofisi, Popeye's, Pronet, Sbarro, Soyak, Turkcell Superonline, Vodafone ve Yeditepe Üniversitesi Hastanesi gibi birçok büyük markaya da hizmet sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

son dönemde artık iyice reklamların suyunu çıkardı artık fizi mizi kullanmıyorum bu kadar paragöz olunmaz.

android uygulaması tırt reklamların suyunu da çıkarttılar deezer falan varken beş para etmez.

üyeliğim var hala banada reklam gösteriyorlar anlamadım :s playlist da eklediğim şarkı telefonda kurduum fizy uygulamasında çıkmıyor nasıl bir cloud anlayışınız var :)

Reklamı beğenmeyen abilerimizi premium servislere alalım. Adam torrentten indirmiyor sarkıları. Hepsinin parası var. Hali ile bi yerden çıkarmalı.

Sen de yorum yaz