Flappy Bird yeniden sahne alıyor!

48 saatte efsane olan ve ardından ortadan kaybolan Flappy Bird geri dönüyor! Ama bir farkla...

  • Ertuğrul Süngü
Flappy Bird yeniden sahne alıyor!
Ağustos ayında karşımızda!

GÜNCELLEME: Sürpriz bir gelişmeyle Flappy Bird, New Season adıyla, Apple App Store'da yayınlanmaya başlandı. Kısa süre içinde Android Google Play'e de gelmesi bekleniyor...

Bir dönem hemen her gün haberi çıkan Flappy Bird efsanesi, yine sahneye adım atmayı başardı. Hatırlayacağınız üzere Şubat ayında piyasaya çıkan oyun, 48 saatlik süreyi dolduramadan, yapımcısı tarafından Google Play ve iOS App Store üzerinden çekilmiş ve kısa sürede fenomen halini almıştı.

Geçen zaman içerisinde birçok kopyası ile karşılaştığımız oyunun, yeniden karşımıza çıkacağı dedikodusu uzun zamandır dilden dile dolaşmaktaydı ki sonunda oyunun yapımcısı Dong Nguyen yeni Flappy Bird hakkında aldığı kararları bizlerle paylaştı. Kullanıcılarda büyük ölçüde bağımlılık yarattığını iddia ederek oyununu piyasadan çeken Nguyen, Şubat ayı boyunca oyunu yeniden kullanıma sunacağını o ya da bu şekilde belirtmişti.

Kendisi tarafından açıklanan yeni tarihse Ağustos ayı. CNBC'den Kelly Evans'ın Nguyen ile yaptığı röportaj sonucu ortaya çıkan bilgilere göre, Ağustos ayında karşımızda olması beklenen yapım aynı zamanda multiplayer içeriğini de beraberinde getirecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

filepi multi :S

adam kazandığı parayı yemiş şimdi farklı bir isimle tekrardan çıkarıyor. intelin yıllardır kullanıcıları sömürdüğünden ilham aldı galiba.

@15 May 2014 23:5oyunu da intel'e bağladın ya helal olsun kafaya bak :)

Hİç bir şekilde zaman kaybetmeye değmeyecek gereksiz bir oyun!

Ammaan sizde saman alevi gibi bunlar Bi ay önce her yerden ding ding sesi geliyordu şimdi hiiç Bi ay sonra bunu hatırlmıcaklar bile

Androide de geldi oleyy

gözümün önünde ne telefonlar kırıldı bu kus yüzünden :D :D :D: :D .d

Sen de yorum yaz