Flash Hızında Tasarım

Etkileşimli ve çekici web sayfalarının oluşturulması için şu an için en etkili yöntem Flash. Flash’ı en hızlı kullanabilmenin yolu ise Balthaser:fx

Flash Hızında Tasarım (Sayfa 4)

Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman ilk söyleyebileceğimiz Balthaser:fx gibi başka bir yazılımın olmadığı. Eğer programı denemek istiyorsanız sunulan zengin içerikle oldukça memnun kalıyorsunuz. Her Flash programcısının angarya olarak gördüğü kod yazma olayı ise programın hazır kod parçaları ile oldukça rahatlıyor. Online bir uygulama olmasından dolayı Balthaser çeşitli avantajlara da sahip. Bu şekilde yeni özelliklerin ve içeriğin kullanıma açılması için beklemek gerekmiyor ve yeni güncellemelerin ve yamaların da yüklenmesi için zaman gereksiz yere harcanmamış oluyor.

Programın kullanım ücretine hosting masrafları da dahil
Program isteklere olağanüstü derecede hızlı cevap verebiliyor. Bu şekilde özellikle şirket tanıtımlarının yapıldığı siteler için oldukça uygun bir yazılım izlenimi veriyor. Kullanıcıya ilgili bilgileri zengin bir şekilde sunabileceğiniz Balthaser:fx ile sofistike ve dikkat çekici siteleri şablonlara bağlı kalmadan hazırlayabiliyorsunuz. Böylelikle birbirinin aynı siteler oluşturmak yerine çok daha farklı hem bilgi veren hem de ilgi çekici sayfalar hazırlanabiliyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir