Samsung'dan 2 yeni fotoğraf makinesi!

Samsung'un uygun fiyatlı yeni fotoğraf makineleri ile fotoğraf çekmek artık daha da kolay!

HD Video ve hareket halinde Özel Efektler

HD Video ve hareket halinde Özel Efektler
ES80

HD Video ve hareket halinde Özel Efektler

PL20'nin 720p HD kalitesinde videoları saniyede 24 kare olarak kaydedebilme özelliği, video kameranızı evde bıraksanız bile PL20'nin bu boşluğu kolaylıkla doldurarak yüksek kaliteli sonuçlar verebileceği anlamına geliyor. PL20'nin sahip olduğu Samsung'un Akıllı Filtre Teknolojisi – 'balık gözü', 'minyatür' ve 'eskiz' gibi modlarda kullanılan sanatsal filtreler – fotoğraflarınıza özel efektleri anında ekleyebilmenizi sağlıyor.

Samsung, ES80 ile birçok ek özelliği de uygun fiyatlı bir modelde bir araya getiriyor. Yüz Tanıma sistemi aynı anda 10 kişiye kadar yüzleri tespit edip tanıyabiliyor ve grup fotoğrafı çekerken bile sevdiğiniz yüzlere odaklanılmasını garanti ediyor. Güzellik Çekimi parlaklık ve yüzün rengini ayarlarken Gülümseme ve Göz Kırpma yakalama fonksiyonu, fotoğraf çekildiği sırada gözleriniz kapalıysa fotoğraf makinesinin sizin için otomatik olarak bir çekim daha yapması anlamına geliyor. Kendi Portreniz özelliğinde ise fotoğraf makinesi otomatik olarak yüzünüze odaklanarak sesli sinyal veriyor ve kendi kendinizin harika fotoğraflarını çekmek için makinenin hazır olduğunu size bildiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tahmin edeyim, videoda flaş açma özelliği yoktur ;)

Tahmin edeyim, videoda flaş açma özelliği yoktur ;)

Dostum o benim telde bile var eğer bunda yoksa samsunga bişey demiyorum:D,telefona koyup foto makinesine koymamak saçmalık olur:D

kaç liraki bunlar

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
HD Video ve hareket halinde Özel Efektler
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir