Sony en güzel anılarınızı çerçeveliyor...

Dijital fotoğraflara Sony dokunuşu: Teknoloji devinin yeni çerçeveleri çok farklı...

İstenilen saat aralığında açılıp kapanabiliyor

İstenilen saat aralığında açılıp kapanabiliyor

Tüm modellerde akıllı bir yön sensörü bulunuyor. Bu sayede çerçeve ister dikey ister yatay şekilde yerleştirilmiş olsun, fotoğraflar her zaman doğru şekilde gösteriliyor.

Yeni çerçeveler, HDMI çıkışı ile herhangi bir HD Ready TV'ye kolayca bağlanarak, fotoğraflarınızın keyfini büyük ekranda müzik eşliğinde çıkarmanıza imkan sağlıyor.

Yeni çalar saat özelliği güne en sevdiğiniz fotoğraflarınızla başlamanıza imkan sağlıyor. Yeni modeller ayrıca otomatik ışık azaltma özelliği sayesinde oda aydınlatmasının seviyesi düştüğünde panel parlaklığını azaltıyor. Ayrıca otomatik açma kapama özelliği sayesinde çerçeveler istediğiniz saat aralığında açılıp kapanabiliyor. Yeni modeller bu özellikler sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.

Yeni DPF-X1000 ve DPF-X800 "S-Frame" dijital fotoğraf çerçeveleri opsiyonel Bluetooth adaptörleri ile Bluetooth uyumlu cihazlardan fotoğraf aktarımına olanak tanıyor. Modellerde ayrıca biri flash bellek diğeri fotoğraf yazıcısına bağlanmak için ideal 2 adet USB girişi ve Memory Stick, SD kartları, Compact flash kartlarını ve xD-Picture kartlarını kabul eden çoklu kart yuvası bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

dijital çerçevelerinin üzerindeki kocaman sony yazısınıda kaldırmışlarsa çok daha iyi olmuştur..
fiyatınıda ekleseymişsiniz keşke.. daha kaliteli ekran çözünürlüğüne sahip başka markaların 32'' lcd televizyonlarının fiyatı kadarsa bu haberi okuduğuma yazık olur..

daha dün medi markt2DA 800 tl civarı bişey gördüm :D

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
İstenilen saat aralığında açılıp kapanabiliyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir