Fujitsu'dan nitelikli iş notebookları!

Fujitsu'nun yeni notebook'ları, bu kesimin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar donanımlı!

Fujitsu'dan maliyet tasarrufu sağlayan E serisi!

Fujitsu işletmenin hareketliliğini üst seviyeye yükseltmek için tasarlanan yeni LIFEBOOK E Serisi'ni hizmete sunuyor. Stil sahibi ve hafif yüksek kaliteli notebook PCler iş dünyasındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken bilişim teknolojilerinde maliyet tasarrufu sağlıyor.

Her ölçekteki kurumlar "kendi cihazınızı kendiniz getirin" programlarını yaygınlaştırmaya çalışırken bir yandan da daha fazla cihaza bilişim teknolojileri bazında destek vermenin maliyetini hesaplamaya çalışıyorlar. Bunlar aynı ana kart ve BIOS, ek dâhili parçalar ve hatta port çoğaltıcı ve harici güç kaynağı gibi parçaların kullanımını kapsıyor. Bunlar sadece toplam mülkiyet maliyetini ve sistem yönetim maliyetini azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıların LIFEBOOK E Serisi'nin farklı modelleri arasında donatıları paylaşmasına imkân veriyor.

Daha iyi profesyonel gereçler

Kurumsal müşteriler tüketici odaklı bilişim teknolojileri cihazlarını kişisel hayatlarında kullanmaya başladıkları için profesyonel cihazlardan beklentileri de artıyor. Fujitsu, LIFEBOOK E Serisi ailesini iki tarafın da en iyi özelliklerini birleştirmek için yaratmış. Üç yeni LIFEBOOK modeli de komple iş fonksiyonelliği sunuyor. Bunlarda büyük dokunmatik ekran, opsiyonel arkadan aydınlatmalı klavye ve Fujitsu'nun popüler ikincil batarya barındıran modüler yuvası, ikincil sabit disk ya da pico projektörü gibi günümüzün yüksek seviye netbooklarının sahip olduğu tüm esnek ve elverişli özellikler bulunuyor. 

Yeni LIFEBOOK E Serisi modelleri alüminyum avuç yuvası, katı magnezyum kapağı ve günde defalarca açılıp kapanmaya dayanan güçlü menteşeleri ile dayanıklılık için üretilmişler.

LIFEBOOK E serisinin detayları

İlk bakışta LIFEBOOK E serisi

- İş hayatı için geliştirilmiş yeni notebook ailesinin tanıtımı CeBIT'te yapıldı

- Notebooklar çalışanların ve BT yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımlandı

- LIFEBOOK E Serisi ile şirketlerin hem kullanım ömrü hem de satın alım maliyetleri azalıyor

- İşletmenin hareketlilik yönetiminden hiç taviz verilmiyor

Fujitsu LIFEBOOK E Serisi'nin detayları

- LIFEBOOK E733, 33.8 cm (13.3-inç) ekranı, ideal ağırlığı (1.7 kg) ve hareketli çalışanlar için hazırlanmış donanımı ile hareketlilik ve kullanım kolaylığı arasındaki dengeyi sağlar.

- LIFEBOOK E743 35.6 cm (14-inç) ekranı ve sadece 1.9 kg ağırlığı ile ofiste, toplantılarda kullanmak ve sık sık iş seyahatlerine çıkanlar için mükemmel bir araçtır.

-  LIFEBOOK E753 parlak 39.6 cm (15.6 inç) ekranına sahiptir ve ofis içinde eşsiz bir kullanım kolaylığı ve esneklik sağlar. Ortalama bir notebooktan 1 cm ince ve %20 daha hafiftir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

klavyesi ışıklı galiba çok hoş

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir