Fujitsu'dan Windows 7 açıklaması...

Fujitsu, Vista'lı yeni bir laptop alacakların Windows 7'ye nasıl terfi edebileceğini açıkladı...

Fujitsu'dan Windows 7'ye terfi imkanı

Fujitsu PC ve notebook satın alanlar Windows Vista işletim sisteminden Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 7'ye ücretsiz geçiş yapma hakkı kazanacak. Böylece Fujitsu'nun PC ve notebook'larını kullanan tüketiciler hiç beklemeden Microsoft'un 22 Ekim 2009'da piyasaya sunması beklenen Windows 7'nin gelişmiş özellikleriyle tanışabilecek.

Fujitsu'nun uyguladığı program, PC ve notebook sahiplerine çeşitli güncelleme seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar, Windows Vista Home Premium 32 ve 64-bit sürümlerinden Windows 7 Home Premium 32 ve 64-bit sürümlere veya Vista Business 32 ve 64-bit sürümlerden Windows 7 Professional 32 ve 64-bit sürümlere ücretsiz olarak geçebilecek.

Ücretsiz güncelleme ile gelen avantajlar
Fujitsu'nun bu kampanyası sayesinde, üzerinde Windows Vista Home Premium veya Windows Vista Business işletim sistemi bulunan Fujitsu bilgisayar sahipleri ile ESPRIMO PC, AMILO PC ile AMILO, ESPRIMO veya LIFEBOOK notebook modellerini satın alanlar, Windows 7'ye geçerken herhangi bir ödeme yapmayacak. Buna karşılık söz konusu pakete kurulum, kurye masrafı ve CD yaratım ücreti dahil olmayacak.

Microsoft'un endüstri genelinde merakla beklenen yeni nesil işletim sistemi Windows 7, dokunmatik arayüzleri, güçlü sistem altyapısı ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

Öncelikle Windows 7 sayesinde kullanıcılar, bilgisayar sistemlerini çok daha hızlı başlatıp aynı hızda kapatabilecekler. Windows 7'nin sunduğu yüksek sistem güvenliği, daha uzun pil ömrü ve daha az uyarı ekranıyla kullanıcılar bilgisayar kullanmanın keyfini yaşayacak.

Fujitsu'dan Windows 7 açıklaması...

Windows 7'nin sezgisel tasarımı ve kolay erişim özellikleri Fujitsu'nun donanımdaki tasarım gücü ve teknolojik performansıyla kullanıcılara çifte avantaj sunuyor.

Windows 7'yi cazip kılan ve üzerinde çok konuşulan özelliklerden biri olan çoklu temas teknolojisi ise kullanıcının PC ekranında yapacağı birkaç parmak dokunuşuyla istediği dosyaya, bilgisayara veya cihaza saniyeler içinde erişmesini sağlıyor. Fujitsu yüksek donanım teknolojisi ve sistem performansı ile bu özelliği destekliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Fiyatlar çok pahalı fiyatları indirin bizde orjinal alalım

HP bi aracı firmayla anlaşmış onlarda kargo bedeli olarak 44 $ istiyorlar

evet resmen hp win 7 için 44$ para istiyor.kargo ücretiymiş...

en iyisi beklemek. 22 ekimde tam olarak çıksın öyle alayim. uraşamam upgrade ile falan. az kaldı zaten. iiki vistalı notebook almadım bekledim.

pc mi aldım kurulum çıktığında bedava gelcek 4 gözle bekliyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir