Fuze: iPhone 7'ye kulaklık girişi ekleyen kılıf!

iPhone 7'nin geleceğe giderek kulaklık girişini kaldırması hoşunuza gitmediyse, sizin için bir çözüm yolda!

Fuze: iPhone 7'ye kulaklık girişi ekleyen kılıf!

Apple, kulaklık girişini kaldırarak bizi geleceğe taşımak istese de bazılarımız, onu şimdiki hayata geri döndürmekten kendini alıkoyamıyor. Bunun son örneği, henüz üretimine başlanmamış olan yeni Fuze kılıf.

Piyasadaki iPhone kılıflarından çok farklı görünmeyen Fuze'ün özelliği, entegre Lightning - ses jakı adaptörüyle gelecek olması. Dahası kılıfta 2.400mAh kapasiteli bir pil de bulunuyor. iPhone 7 Plus'ta kılıfın pil kapasitesi, 3.600mAh'e çıkıyor. Bu yüksek güç miktarları, hem Apple'ın geçen seneki kılıflarının sunduklarından fazla; hem de kılıfın görünümünü çirkinleştirmiyor.

Bunlar size inandırıcı gelmiyorsa, haklı olabilirsiniz çünkü Fuze henüz konsept aşamasında ve Indiegogo'da fon toplamayı umuyor. Proje şimdiye kadar 60.000 dolarlık hedefinin ancak 23.843 dolarını toplamayı başlamış durumda. Teksas merkezli Actual Innovation firmasının geliştirdiği kılıfın fiyatı, ilk 250 destekçi için 49 dolardan, sonraki 400 destekçi için 59 dolardan başlarken, bundan sonraki herkes için 69 dolara satılacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Sen yapmazsan apple elin oğlu Iphone 7 kılıfına monteler apple :D

xiaomi mi5 alın bakın keyfinize :))

kulaklik girisini kaldirarak bizi gelecege tasimak istiyorlarmis yok artik daha neler adamlar daha fazla kazanmanin pesinde sadece

Sen yapmazsan apple elin oğlu Iphone 7 kılıfına monteler apple

Iphone 7 yi ne alırım nede para veririm alırım bi asus zenfone keyfime bakarım

Apple vizyoner bir şirket. Geleceği iyi okuyan ve piyasayı anlayan. İnsanlara istediğini verme noktasında isabetli olabilen ve kendi işini en iyi şekilde yapan bir değer. Bazı insanlar Apple'ı küçümseyip beyaz eşya üreticisi gibi üreticilerin girişimlerinden faydalanıyorlar ha bir de ara motoru üretme işi ile işletim sistemi üretme işin i karıştır anlardan medet umuyorlar. Not: Bu mesaj bir Dandroid cihazdan gönderilmiştir.

SONY ALIN ÖMÜRBOYU KULLANIN BAKIN KEYFİNİZE VE BÖYLE SORUNLARLA UĞRAŞMAYIN

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir