G Flex'ten çizilmezlik ve bükülebilirlik şovu

Bu telefon çizilse de üzülmenize gerek yok. Çünkü o, kendi kendini onarabiliyor!

Oynat G Flex'ten çizilmezlik ve bükülebilirlik gösterisi LG'nin kavisli cebini yerden yere vuranlar, bu videoyu izledikten sonra pişman olabilirler!

Kavisli cep tasarımlarının işe yarayıp yaramadığı tartışılmaya devam ediyor. Bu sırada LG, kıvrık cebi G Flex'e gelen eleştirileri biraz olsun bastıracak yeni bir video yayınladı.

G Flex'in onu düz hale getirecek kadar baskıyı kaldırabildiğini aslında daha önce farklı bir videoda görmüştük. Ancak LG'nin yayınladığı videoyla cebin böyle bir duruma dayanıklı olduğu, "resmiyet" kazanmış oldu. Videoda gösterilen bir başka şey ise cihazın arka kapağının çizikleri kendiliğinden ortadan kaldırabilmesi. Tellerle önce 500 gram, ardından 750 gramlık baskı uygulanarak çizilen telefon, bu çizikleri saniyeler içinde görünmez hale getirebiliyor.

LG, yeni telefonunun kendi kendini nasıl onardığını açıklamasa da bir tür mikro kapsül teknolojisinin kullanıldığına dair söylentiler var. Benzer teknoloji otomobil üreticileri ve cep telefonu kılıfı üreticileri tarafından da zaman zaman kullanılıyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

mükemmel birsey bence bu tlefon fiyatıda makul olursa tutar

Fake olduğu çok belli

@15 Kas 2013 11:52 Kanıtla bakim aynştayn

Hmmm... Uzaydan gelmiş olabilir mi acaba?! Hahahahahahaha :D

LG, ne yaptın sen yahu. Bilim-kurgu filmlerindeki gibi :D

LG telefonlarda yeni bir nesil doğuracak

Appleci digilim appleyi sevmem ama iphone 5 de de oyle hani ortasindaki metalmi neyse iste o cizilmiyor kendini onariyor

ben bu siteden video izleyemiyorum arkadaş nedendir?

Eyer bu video gerçekse, LG'yi tebrik ediyorum.

videoları açamıyorum

süper...............

Bu yeni birşey değil, 21 sene önce bile; Türkiye`de satılan Casio saatlerin bazı modellerinde kendi kendini oranan saat camı özelliği zaten vardı. Ayrıca videoda sol taraftaki çizilen ekranın tam olarak onarılmadığını fark eden birtek ben miyim?

@16 Kas 2013 14:33 Soldakinin zaten onarma özelliği yokki kendini onarsın? yorum yazarken düşünmüyor musunuz?

@16 Kas 2013 17:52 birinin ekranını diğerinin arkasını çizince insanın aklı aynı telefon olduğuna gidiyor bu yüzden dikkatimden kaçmış. ancak iş o zaman değişiyor sağdaki kendi telefonuna teli şöyle ucundan değdirerek çizerken diğer telefonun ekranını kıracak derecede basırarak çizerek resmen biçmeye çalışıyor! lg güzel telefon yapmış eyvallah beğenen olur olmaz orası ayrı, ancak ben lg firmasının zihniyetini anlamaya başladım sanırım; bu 70-80`lerde uyduruk saçma sapan komedi üçkağıtlara yatan firmalar vardı, lg firmasıda bu köhnelikte bir firma anlaşılan, haksızlık ettiğimi mi düşünüyorsunuz? : lg firmasının çerçevesiz televizyon diye ortalığı yıktığı televizyonu teknoloji markette bırakın çerçevesiz olmasını, diğer televizyonlara göre daha kalın çerçevesi olan, diğer tvlerden tek farkının ekranın önüne bildiğin pencere camını yapıştırmış bir televizyon saçmalığı komedisini (o cam neye hizmet ediyor hâlâ anlayabilmiş değilim) ve buradaki bu millattan kalma saçmalıktaki testi görünce ben pek haksızlık yapmadığımı düşünüyorum. dediğim gibi çizilmez ekran yeni bir teknloji değildi o dönem herşeyin ülkemize 10 sene sonra geldiği dönemde bile, 21 sene önce yani 1992 senesinde bile harçlığını biriktiren bir öğrenci bile camı çizilmez casio saat alabilirdi.

@18 Kas 2013 00:11 çizilmez camlı casio saat derken yanlış izah ettim, kendi kendini onaran camı olan casio saatti, hatta 2 versiyonu vardı: biraz ucuz olanı; hafif çizikleri onaran saat camlısı birde tabiki daha pahalı olan derin çizikleri bile onaran saat camlı olan versiyonu. birde ne demek istediğimi anlamadan dinlemeden eksiyi basan arkadaşa da selamlarımı iletirim!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir