Galaxy Folder 2 bu kez çok net sızdı!

Samsung'un kapaklı telefonunun yeni sürümü, son sızıntıyla ve net fotoğraflarla kendini iyice gösterdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Folder 2 iyice sızdı!

Samsung'un geçen sene piyasaya sürdüğü kapaklı telefon Galaxy Folder'ın yenilenmiş sürümü Galaxy Folder 2'den sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yalnızca Çin'de satılacağı anlaşılan telefonun bu kez resmi basın görselleri internete sızdı.

Galaxy Folder 2'nin 3,8 inç'lik bir ekran, 1,4GHz Qualcomm işlemci, 2GB RAM ve 8GB depolama alanıyla gelmesi bekleniyor. Arka tarafında 8 megapiksellik bir kameraya yer veren cihaz, selfie'ler için 5 megapiksel'lik bir kamerayı uygun görmüş. 2.000mAh pil gücüne sahip telefonda işletim sistemi olarak Android 6.0.1 Marshmallow çalışıyor.

Telefon, Çin'in sertifikasyon aşamalarından biri olan TENAA'yı geçtiğinden Çin'de satışa sunulması uzun zaman almayabilir. Bununla birlikte Samsung, henüz yeni telefonuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadığından, fiyatıyla ilgili bir şey söyleyemiyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sanılandan çok satılacaktır çünkü halen dokunmatik ekranların hassasiyeti gelişmiş olasa da; dokunmatik ekran kullanmaya ve yazmaya alışamayan, fiziksel klavye seven body building yapan erkekler var.

Bu aralar Samsung'u fazla ciddiye almayın! Hele Note 7 faciasından sonra kendi haline bırakın dursun öyle!!

güzel bence klasik bir telefon kasasına benziyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play