Galaxy Memo internete sızdı!

Galaxy Note 3'ü beklerken, onun daha küçük bir sürümü olacağı söylenen başka bir Galaxy sızdı!

Galaxy Memo internete sızdı!

Biz Samsung'un, her geçen gün yeni bir Galaxy cep ortaya çıkararak doğru mu yaptığını konuşurken Koreli firmanın yeni bir Galaxy'si daha internette boy gösterdi. Sammobile.com'un sızdırdığı Galaxy Memo, 4.5 inç'lik, Full HD ekranlı bir telefon.

4.5 inç'lik ekranında 1920x1080 çözünürlük sunabilen Galaxy Memo, Samsung'un Galaxy Note serisi gibi kalemle kullanılabiliyor. Ancak sızan fotoğrafların gerçek olup olmadığı tartışmalı. Fotoğrafta görünen cihaz, alışılmadık bir biçimde geniş.

Galaxy Memo eğer gerçekse, bu sene tanıtılması beklenen Galaxy Note 3'ün bazı özelliklerinin kısılmış sürümü olabilir. Cihazın dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci, Android 4.2.2, 8 megapiksel kamera, 2GB RAM gibi özelliklerle ortaya çıkması bekleniyor. Galaxy Memo hakkında Samsung tarafından yapılmış herhangi bir açıklama, şimdilik yok.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Saçmaladılar artık.

Bu ne ya nerede ise her güne bir sözde yeni ancak bir birinin benzeri model çıkacak. Al bir ford ol lord gibi al iphone, en az iki yıl yeni ne olacak düşünme.

bıktık samsung bıktık!

Boş telefon

Haahhhhh bi memo'muz eksikti :d

anlamıyorum ki adamların model çıkarması insanlara neden batıyor? :D her türlü kullanıcıya hitap ediyorlar işte. daha ne? iphone gibi kırk yılda bir model çıkarıp çok az değişikliklerle mi sunsunlar? adam ''saçmaladılar artık'' yazmış. ne alaka? cidden bizim millet çok dar düşünüyor :D

elalem tek cihazla bir sürü i-fan'ı yolarken, samsung her gün bir cihaz çıkarıp kafa karıştırıyor.

Offff samsung sırf apple geçmek için saçmaliyorsun

adamlar yapıyor

tasarım ve malzeme hep aynı olunca yeni bir modelin yapımı fazla vakit almıyor sanırım. her hafta yeni model :p

duydum ki samsung, telefonlarının satılması için Türkiye'de mafya ile anlaşmış. telefonlarını, özellikle de yeni çıkaracakları Memo'yu almazlarsa başlarına çok büyük işler gelecekmiş. bu yüzden telefonu beğenmeyen ve almayı düşünmeyen insanlar bile internet sitelerinde bu model hakkında atıp tutuyormuş, almak zorundalar ya o yüzden. çok ayıp ediyor bu samsung çok ayıp. halbuki mafyayla falan uğraşmasalar telefonu beğenmeyen ve almayı düşünmeyen insanlar tutup da samsung hakkında atıp tutmayacak, sadece böyle bir telefona ihtiyacı olan insanlar alacak telefonu. çok kötü bu samsung, çok.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir