Galaxy Note 3, 2 ayda 10 milyon sattı!

Galaxy Note 3'ün sadece 60 günde ulaştığı bu satış rakamına inanmak gerçekten çok güç!

Galaxy Note 3, 2 ayda 10 milyon sattı!

Samsung'un son satış rakamları, ekstra geniş ekranlı ceplerin giderek daha da popüler hale geldiğini gösteriyor.

Galaxy Note 3, satışa çıkmasının ardından ilk 60 günde 10 milyon satarak Note 2 ve ilk Note'un rekorlarını kırdı. Böylece cep, Galaxy S, S2, S3, S4 ve Note 2 gibi 10 milyon satan Samsung ceplerinin arasına katılmış oldu.

Galaxy Note 2, Ekim 2013 itibariyle bir yılda 30 milyon satarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Ancak Note 3 satışlarındaki şu anki çizgisini sürdürürse, Note 2'yi geçmekte hiç zorlanmayacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

iphone 1 haftada 9 note 3 8 haftada 10

Android tehlikesi gittikce buyuyor yani.Isin icinde samsung olunca...

He gülüm he :D

Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama Samsung'un telefonlarının tasarımları çok kötü. Her yanı plastik, sağlam değiller. Note 3 daha beter, telefon dışında herşeye benziyor. Yeterince büyük değillermiş gibi her modelde daha çok büyütüyorlar. Niye satılıyor bu kadar hiç anlamıyorum..

@11 Ara 2013 23:04 bence bunu söylemeden önce telefonun yere düşme testlerini seyret.

@11 Ara 2013 23:04 bizde seni anlayamıyoruz.

@11 Ara 2013 23:04 Çünkü ayfoncular dışında herkes asıl performansın çerçevesi ile olmadığını ve plastik olduğu için kötü bir tasarım olmayacağını bildiği için. Samsung plastik diyorsunuzda, çoğu diğer telefonlar xperia z örneğin arkası plastik karışımlı bir cam türüdür. İçinde plastik vardır ve cam olduğundan arka kısmı çok rahat kırılıp darbe alabiliyor S4 Den daha fazla.

Sanki haberde ayfonla kiyasliyorlarda, belirtme geregi duymussun. Halbuki ayfon telefon , note 3 ise teknolojinin geldigi son nokta.

Önemli olan satmak değil.Herkes alabilir .Sorun ürününe sahip çıkmak.Garanti de sorun yaşatmamak ;güncellemeleri zamanında vermek... Iphone en son güncellemesini 2 hatta 3 yıllık ürünlerinde bile yaptırır. Windows phone politikası 3 yıllık süreçtir. Windows 8.1 yazılımı 2009 hatta 2008 yılında üretilen işlemcilere bile kurulabilmektedir. Gelelim Androide 2011 de Note 1 almıştım.2.3.6 android vardı yıl 2013 sonu YASAL SURUM 4.1.2 de bitti ..( toplam 2 güncelleme aldı Biri 4.0.3 diğeri 4.1.2 ) Şimdi Note 3 alacaklar veya alanlar 4.3 ile geldi.Bu arada Google Kitkat çıkardı.4.4 .Note 3 ve S4'ün Android 4,4 Güncellemesi Ocak'ta çıkacak ( www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/105715.aspx) Gelişi Şubat ortasıdır. Bu arada Google Nexus 5 ve 7 ,10 da 4.4.2 yi verdi . İşte Samsung İşte sonuç,, Bundan sonra hayatım boyu Samsung bitmiştir.O firmayı zengin etmeyeceğim.

@12 Ara 2013 08:52 nexus alın o zaman. 4.0.4 es geçmişsiniz; 2.3.6 / 4.03 / 4.0.4 / 4.1.2 fazlasıyla yeterli iphone güncelleme yapıyorda ne oluyor sonuca bakında sonra konuşuruz. 4 ve 4s o kadar basit arayüzde kasım kasım kasılıyor ios7.

Ios yeni nesiller çıktıkça iphonelar güncelliyor ama kullanıcıların kaçırdığı bir nokta var yeni nesil cihazlar için IOS hızlandıkça eski nesiller için yavaşlıyor telefon iyice kullanılmaz hale geliyor, bu bir satış stratejisi Samsung'un yaptığıda başka bir strateji iyice düşünüp tartmak sonra bir karar vermek lazım.

lumia 1520 varken note 3 ??? :D:D:D

yahu samsunga plastik diyorlar iphonede plastik malzeme var.her tarafı metal degil ki

@12 Ara 2013 11:56 plastiğinde kaliteli kalitesizi var Samsung en dandik plastiği kullanıyor.

Yalan inan mayın saatsiz bir halt satamazlar note 2 yi sözde geçmiş milleti kandıriyorlar

AYNI HATAYA BENDE DÜŞTÜM GALASİ NOTE 3 ALDIM SES YOK BAĞLANAMIYORSUN. SERVİS ALDI NE ZAMAN GELİR BELLİ DEĞİL BEŞ GÜNLÜK TELEFONDA ARIZA ÇIKARMI .. HELE BİRDE MEDYA MARKET LERDEN ASLA ELEKTRONİK HİÇBİR CİHAZ ALMAYIN HEPSİ BOZUK ÇIKIYOR SANKİ BİT PAZARI MALI İKİNCİ ELDEN ÇIKMA.. YAZIKLAR OLSUN MEDYA MARKETE.. BU İKİNCİ ALIŞIM VE BOZUK ÇIKTI..AYRICA ELEMANLARI SATTIKLARI ELEKTRONİKLERİN KULLLANILMASINI BİLMİYORLAR MÜŞTERİYE YOL GÖSTEREN AKLIBAŞINDA ELEMANLARI YOK.. HELE AVCILAR BEYLİKDÜZÜ ADİRNE TARAFINDA HİÇ YETİŞİMİŞ TEKNİK Cİ ELEMENLARI YOK..

@12 Ara 2013 21:14 Madem 5 günde arıza yaptı neden onarım bekliyorsun kanunen ücret iadesi ya da değişim yaptırtma hakkın mevcut. Sorun sende farklı yerelere bok atmayın bence biraz çevrenizden bilgi toplayın. Herşey söylenerek elde edilmiyor.

Kim olsa Samsung un Apple tahtına oturduğu ve inmeyeceğini anlar apple bitti artık android devri başladı. Kısıtlanmış apple yerine rahat ve özgür olan android ve android denince akla ilk gelen marka samsung tercih ediliyor appleciler hiç dikkat ettiniz mi ios ye çakılıp kalmış apple yeni yazılım derdinde değil samsung tizen üzerinde harıl harıl çalışıyo. Devir samsung devri apple artık büyük pişmanlık.

Polikarbona kalitesiz plastik diyenler gerici siniz

Polikarbona kalitesiz plastik diyenler gerici siniz

Note 3 ile iPhone u kiyaslayanlara sadece guluyorum, piyasanın en iyi teknolojik cihazı ile iyi bi telefonu karşılaştırmak komik değil mi ama

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir