Galaxy Note 3 için özel kapak: S View!

Samsung'un Galaxy Note 3 için tanıttığı S View kapağı, daha önce hiç yapılamayanları yaptırtacak!

  • Cem Şancı
Galaxy Note 3 için özel kapak: S View!

Samsung, yeni tanıttığı Galaxy Note 3 için özel bir kapak da geliştirmiş durumda. Daha önceki S View Cover ile benzer olan kapağın şeffaf ekran bölümü daha da büyümüş ve kapak kapandığında, ekranın büyük bölümünü gösterecek şekilde dizayn edilmiş. 

Ancak, önceki kapaktan farklı olarak, yeni kapak üzerinden S Pen'i kullanmak da artık mümkün. Böylece kullanıcı, kapağı kaldırma gereği duymadan kalemle, ekrana müdahale edebiliyor.

Yeni aksesuarın, kullanıcıların tarzlarına uygun olarak farklı renk seçenekleri olacak. Samsung, kapağın ne zaman piyasaya çıkacağını, nerelerde bulunabileceğine dair henüz bilgi vermedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Apple için zaten bunun küçük boyutlusu mevcuttu. Samsung sen adamı güldürürsün s4 alanları nasıl sazan yerine koydun öyle şimdi onların telefonları bunları yapacaktır söz de verirsin sen

@07 Eyl 2013 11:06 s4te daha küçük ekranlıda olsa bu kapaktan var.. biz aldık s4 çok memnunuz tavsiye ediyoruz..

@07 Eyl 2013 11:06 Ne yani S4'e note 3'ün özelliklerini koymak zorunda mı? Neden S4 alanlar sazan yerine konulsun. Her zaman en iyi sizde mi olmak zorunda.

Güzel iş çıkartmışlar. Ay layk det.

kapağın ekranı koruması gerekirken koca bir boşluk yaratıp çizilmelere açık hale getirmesi, samsung napıyon sen ??

@07 Eyl 2013 12:25 O boşluk dediği yerde ekranı koruyor. S Cover lar gibi. Polikarbon şeffaf bir malzeme orası.

güzel bea :) ama note2 mi satcak kadar özellik yok yazılmsal özelliklerin gelicekmi onu öğrenim ona göre bakarız :))

şaka gibi. arka plastik yerine deri yap. bir kaç aksesuarın boyutunu büyüt sat. sanırsam note 2 ile devam etcem. geçmek için neden yok.

@07 Eyl 2013 13:50 SİZE PEK KATILMAYACAĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. NE YANİ UZAYLILARDAN FARKLI BİR TEKNOLOJİ Mİ GELMESİNİ BEKLİYORSUN, ŞİMDİLİK İHTİYACA GÖRE ALINABİLECEK. GALİBA SİZİN İHTİYAÇ KONUSUNDA YENİ NOTE 3 İHTİYACINIZ YOK. BEKLENTİNİZ FAZLAYDI ANLAŞILAN

@07 Eyl 2013 13:50 Deri görünümlü plastik aslında aynı malzeme

@07 Eyl 2013 13:50 Daha ne yapılabilir, siz söyleyin neler yapılacağını yapsınlar. İllahi ki size note 3'e geçin diye baskı yapan da yok. İstersen geçersin istemezsen geçmezsin.

@07 Eyl 2013 13:50 Daha ne yapsınlar ossursunlar mı adamlar?

Bence faydalı bir yenilik,her zaman ufak tefek işler için kapağı açmak zorunda kalmıyosunuz.Zaten Gorilla glass 3 cam üzerine çivi ile kazımazsanız çizilmez bilmeyen arkadaşlara söylüyorum..

SAMSUNG ,,,HTC,,,LG,,,SONY. bu süper Android ve harika mobiltelefonlar, hayat verir.

Note 2 den geçmek icin neden yok görüşüne katılıyorum

Yaw baydi hep ayni horumlar. Iphone 4s kullanan cikar 5 ialmaya gerek yok der. Note 2 kullanan cikar note 3 almama sebeb yok der. Bla bla bla. Senin başına silah dayayan yok bu yeni cihazlari al diye. Zaten bana gore 1000 tlnin üstündeki fiyata alinan akilli tel bi uc sene kullanilmali yoksa hersene tel almak hem sana hemde ulkeye zarar

merhaba, Bu Dünya harikası'?süper yeni Android ve favorit Teknik,samsung Note 3' mobiltelefon ve tablet, Ben, ve herkes sahip olmasını isterim.

ya samsung bu 2'yeni süper ve harika ürünü,mobiltelefon ve Tablet'e. sahip olmak için çok sabır'sızlanıyoruz, ? ya TÜRBANCI T ayyip ve molla abdullah.

@09 Eyl 2013 11:46 Bu yorumu yazan da onaylayan da aynı gerizekalı olmalı.

kapağı açmadan da gelen aramalara cevap vermek mümkünmüdür acaba note 3 te...

@25 Oca 2014 23:33 eve tbu mümkün.

Sen de yorum yaz