Galaxy Note 3, KitKat'a güncelleniyor!

Samsung'un dev cebi için 2 gün önce sızan KitKat güncellemesi, bugün herkesi şaşırttı ve...

Galaxy Note 3, KitKat'a güncellenmeye başlandı!

Kutusundan Android 4.3 Jelly Bean'le çıkan Galaxy Note 3, Polonyalı Note 3 kullanıcılarına göre KitKat güncellemesini almaya başladı.

SamMobile'ın raporuna göre bazı Polonyalı Note 3 kullanıcıları (en azından telefonun Snapdragon 800'lü SM-N9005 modeline sahip olanlar) Android 4.4 KitKat güncellemesini almaya başladılar. Rapora göre kullanıcılar, güncellemeyi Samsung Kies üzerinden yükleyebiliyorlar. Henüz çok az sayıda kullanıcının güncellemeyi alması ve Samsung'un web sitesinde henüz herhangi bir açıklama yapmamış olması, sanırız şirketin çıkabilecek sorunlara karşı güncellemeyi yavaşça sunduğunu gösteriyor.

Yapı daha önce internete sızdığından içerisindekiler biliniyor. Note 3'e gelen 4.4 güncellemesi çeşitli performans geliştirmeleri ve KitKat yenilikleri yanında, durum çubuğu simgelerini yeşil-beyazdan tamamen beyaz hale getiriyor. Bunun nedeniyse beyaz simgelerin 4.4'ün bir gereksinimi olması.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

S4 için de bekliyoruz elini çabuk tut samsung.

şaşırttı mı bi zahmet şuan amiral gemisi diye nitelendirilen telefonuna da gelsin

s3e 4.3 versınler once hala 4.1.2 :)

s3 4.3 aldi coktan

s3 4.3 türkiye 21 ocakta verilecek

güncelleme delisiysen git nexus al

En son çıkmış binlerce TL verdiği cihaza aaa güncelleme geliyor diye seviniyorsa anlayın ki o kişi android kullanıyor.

Bakalım N9000Q sürümü için ne zaman verecekler güncellemeyi?Gerçi Samsung cephesinden 4.4 ile ilgili daha tam olarak resmi bir açıklama yok.Bu da romu deneyerek verdiği düşüncesini akla getiriyor.

reklam yüzünden hiç bişi okuyamıyoruz!!

Ne garip milletimiz var yahu. Güncelleme olayını bir o tarafa bir bu tarafa çekiştirip duruyorsunuz. Teknoloji ilerliyor, bu kadar sabit olmayın. Sabit olacaksanız da bilgisayarınızda vs Windows 95 filan kullanın.

Biz turkiyedeki 9005 kullanicilari ne zaman alicaz acaba güncellemeyi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir