Galaxy Note 4, farklı bir ekranla gelebilir!

Galaxy Note 4'ün tanıtımı yaklaşırken, hakkındaki iddialar da giderek ciddileşiyor!

  • Ercan Uğurlu
Galaxy Note 4, farklı bir ekranla gelebilir!

Teknoloji devlerinin amiral gemisi cepleri güç konusunda artık neredeyse bir standarda oturmuş durumda. Bunu Samsung geliştiricileri de fark etmiş olacaklar ki, gelecekteki yeni "dev" ceplerinde bazı farklılıklar yapmanın vaktinin geldiğini düşünüyor gibi görünüyorlar. Samsung Galaxy S5'te parmak izi okuyucusu ve kalp ritim sensörü ile standardı bir parça da olsa kırmaya çalışan Samsung, Galaxy Note 4'te bunu gerçekten başaracak bir yenilik üzerinde çalışıyor.

Samsung'un bir süre önce piyasaya çıkarttığı kavisli ekranlı Galaxy Round bir hayli beğenilmişti hatırlarsanız. Şimdi bu telefonunda kullandığı kavisli ekranın daha da fazlasını Galaxy Note 4'te de kullanmayı düşünen Samsung, böylece amiral ceplere büyük bir "hareket" katacak. Buna göre 3 kenarlı bir ekranın sahibi olacak olan Galaxy Note 4'ün bu formu, aslında Samsung'un bir süredir aklındaydı.

Galaxy Club tarafından sızdırılan Samsung patentinde, ekranı kenarlara doğru kıvrılan bir cihaz görünüyor. Çizimde kamera, e-posta, ayarlar gibi belirli eylem tuşlarının telefonun kenarlarında dizilmiş olduğu da görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bence Galaksy Kase yapsınlar, kase gibi telefon olur içinde çorba da içeriz, acaba ne zaman gerçekten kullanıcı ihtiyaç ve taleplerine yönelecekler

@25 Nis 2014 16:08 s pen le de tuzunu biberini eker limonunu sıkarık acayip olur ha )

samsung windows phone li telefon çıkarmasın windows phone'nin kalitesini düşürür , androide yaptığı gibi.

windows phone mi??????????

4k ekran isterük.

@25 Nis 2014 16:26 Gelicek evlat, gelicek.

kavisli ekranda s pen kullanmak biraz saçma değilmi

ABİ ADAMLAR İŞİÇÖZMÜŞ

samsungsa koy sepete

bu tasarımın aynısı apple içinde yapılmıştı o yüzden saçmalık olduğu çok belli

Samsungun sonu nokıa gıbı olacak dıkkat dıkkat plastık ısrarı yuzunden

Sen de yorum yaz