Galaxy Note 4, ultrasonik kılıfla mı gelecek?

Galaxy Note 4, daha önce kimsenin hiç duymadığı, farklı bir sürprizle geliyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 4, ultrasonik kılıfla gelecek!

Samsung'un yeni amiral gemilerini tanıttıktan sonra, onları yalnız bırakmadığı, koruyucu kılıflar, ekran koruyucuları gibi çeşitli aksesuarlarla desteklediği biliniyor. Yeni bir rapora göre ise Samsung, Galaxy Note 4 için sunacağı Ultrasonik Kılıf ile aksesuar işini bir seviye yukarıya taşıyacak.

Sammobile'ın ismini belirtmediği kaynaklarına göre kılıf üzerindeki ultrasonik sensör, kullanıcının yakınındaki nesneleri algılayacak ve buna göre geri bildirimde bulunacak. Aksesuar sayesinde görme engelli kullanıcıların hayat kalitesini artırabileceği söyleniyor. Kullanıcı, ultrasonik sinyalin seviyesini kısa, orta ve uzun olmak üzere üç farklı seviyenin birinde ayarlayabilecekler. Ancak ultrasonik sinyallerin menzilini artırdıkça sensörün kapsadığı alan, dar bir hal alacak.

Sitenin kaynağına göre ultrasonik kılıf, herhangi bir hastalığı iyileştirme, engelleme gibi bir amaca sahip olmayacak ve tıbbi bir cihaz sayılmayacak. Kılıfın 3 Eylül'de Berlin'deki Unpacked 2014 Episode 2 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Htc bu konuda cok iyi telefon cepte ve cantada yuksek sesle caliyor ama elinizi yaklastirdiginizda yada elinizdeyken 2-3 saniye yuksek sesle caliyor ve sesini kisiyor.

Sen de yorum yaz