Galaxy Note 5'ten daha net kareler!

Samsung'un bir sonraki büyük ekranlı telefonu, daha önce olmadığı kadar net biçimde internete sızdı!

Galaxy Note 5'ten daha net kareler!

Galaxy Note 5'e ait birçok çizme rastlasak da, telefonun gerçek fotoğraflarını çok sık gördüğümüz söylenemez. Samsung'un tanıtımı yaklaşan telefonundan sızan yeni fotoğraflar ise biraz daha net.

Sızıntılarıyla tanınan Fransızca web sitesi nowhereelse.fr'nin paylaştığı fotoğraflar, Galaxy Note 5'i farklı açılardan gözler önüne seriyor. Fotoğraflar kusursuz bir kaliteye sahip değiller, ancak Note 5'in neye benzeyeceği hakkında net bir fikir sahibi olmanızı sağlayabilirler.

Fotoğrafların yanında telefonla ilgili herhangi bir bilgi gelmiyor, ancak gördüğümüz cihaz önceki dedikodularla uyum gösteriyor. Ön ve arka yüzü camdan oluşan cihazın kenarları, metalden oluşuyor. Tasarım genel olarak Samsung Galaxy S6'yı oldukça andırıyor, dolayısıyla her şey beklediğimiz gibi görünüyor.

Görüntüler, Samsung'un microSD yuvasına Note 5'te de yer vermediğini gösteriyor. Samsung'un bunun için geçerli nedenleri olabilir ancak yine de bazı kullanıcılar, microSD'nin yokluğuna üzülecekler.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

cd kart iiçin yer yoksa ne yapayım şu an telefonda 16+32 hafıza kartım var dolmak üzere,foğtoraf ve video çekim oyun film v.s samsung hakikaten artık kendi kendini yok etmeye çalışıyor,çıkardığı telefonda 16+32 gb hafıza ne işe yarıycak hadi 64 gb sabitlerse yeterli olur ama 32 gb hiç bir şey için yetmez.10 dk video çeksen yapar 5 gb v.s

samsung apple gibi32,64,128 gb hard disk satarak para kazanma yoluna gitti. hayırlı olmasın. motorola dönüşte bi göz atın x style

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir